Ви знаходитесь: Головна / Новини / Під мелодію дощу лунали останні дзвоники

Під мелодію дощу лунали останні дзвоники

Ні дощ, ні прощальний сум не завадили святу. Востаннє в цьому навчальному році пролунали дзвоники в тернопільських школах. Наша знімальна група побувала на урочистій лінійці в одній із них.

Сьогодні вони востаннє проходять перед батьками, вчителями, однокласниками. Завтра від школи у них залишаться лише атестати і спогади, які викликатимуть теплу усмішку на обличчі.

ТЕТЯНА ПИЛЯВСЬКА, випускниця Тернопільської спеціалізованої ЗОШ № 17:

«Фізика, який на нас завжди кричав, вчителів всіх. Рада дуже буду їх зустріти знов. Стільки спогадів буде».

ДЕНИС САФРОНОВ, випускник Тернопільської спеціалізованої ЗОШ № 17:

«Для мене це водночас і радісна, і сумна подія. І про школу в мене лишаться дуже теплі спогади. Я дуже жалкую, і буду завжди сумувати за цією школою, вона мені дала дуже теплі почуття і я ніколи її не забуду».

Не менше хвилюються і батьки 11-класників. У таку хвилину пригадують, як вели свою малечу у школу вперше.

ОЛЕНА ШАЙДЮК, мама випускника Тернопільської спеціалізованої ЗОШ № 17:

«Мені здається, що діти взагалі не хвилюються. Батьки, звичайно, хвилюються дуже. На початках  якось здавалося, що все ще попереду і ніби 10 років – це так далеко. А коли вони промайнули, то розумієш, що зараз дитинство скінчилося і все тільки починається».

Не таким хвилюючим, але не менш особливим це свято є і для наймолодших школярів. Вони вперше прощаються з однокласниками і вчителями аж на три місяці. Про школу в цей час згадуватимуть лише приємне.

ХРИСТИНКА ІВАНЮК, учениця 1 класу Тернопільської спеціалізованої ЗОШ № 17:

«Ми ходили в ліс, ми ходили в пекарню, ходили на пожежну частину. І мені дуже подобається куди ми ходили».

Із завершенням навчального року учнів привітали керівники школи та міської ради. При цьому закликали молодь пам’ятати про тих, хто сьогодні не може спокійно закінчити навчання на Сході країни, і тих, хто виборював таке право для них.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Протягом останніх півроку всі ми разом з вами, і всі українці спільно співпереживали, брали участь, хвилювалися під час подій Євромайдану і Революції Гідності. Революції Гідності, яка зробила глибокий розділ, тектонічний розділ між минулим і майбутнім. І тому сьогодні вся нація з великою надією рухається вперед, має великі сподівання і великий оптимізм. Сьогодні ви також робите черговий крок вперед у своєму житті. Сьогодні ви стаєте ще на 1 день дорослішими».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top