Ви знаходитесь: Головна / Новини / Станом на 17:30 в області проголосувало 66% виборців

Станом на 17:30 в області проголосувало 66% виборців

Заборонена політична агітація, спалені бюлетені, погано підготовлені члени ДВК – загалом це всі суттєві негативи, котрі фіксували під час голосування на Тернопільщині. Явка виборців до завершення дня залишилась найнижчою в Західній Україні, проте сам процес волевиявлення представники штабів кандидатів в Президенти називають якісним.

ОЛЕГ ВІТВІЦЬКИЙ, керівник Штабу одного з кандидатів в Президенти на Тернопільщині:

«Це одні, в плані відсутності фальсифікацій і махінацій, станом на цю годину, одні з найбільш якісно організованих виборів, які проходили в нашій області за останній час».

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, представник одного з кандидатів в Президенти на Тернопільщині:

«В нас немає якоїсь жорсткої боротьби, в нас іде боротьба не між ворогами, а між суперниками. Вона проводиться на хорошому рівні. Ми не маємо якогось негативу, ми не маємо ворожості і це доволі добре».

По обіді, не всі студенти мали змогу проголосувати. Вони просто не знайшли себе у списках виборців.

 ПАВЛО ЛЕВКІВ, Комітет виборців України:

«На дільниці, в Тернополі, на виборчому окрузі 165, за номером 611-096, у списках виборців не знайшли себе понад 30 студентів 1-2 курсу економічного університету. Така ж ситуація на дільниці 611-095 166 виборчого округу, де до списків не включено понад 50 студентів економічного університету. Ці речі ми зафіксували в плані того, що ці студенти все ж явилися на виборчу дільницю і мали намір проголосувати, проте себе не знайшли».

Загалом у нас на виборах працює 2 тисячі триста міліціонерів. Також, разом із правоохоронцями до роботи на ОВК залучають і новостворений батальйон спеціальної патрульної роти особливого призначення «Тернопіль». До слова, станом на половину шостої вечора, проголосувало 66 відсотків виборців. Цей показник не найкращий для нашої області.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top