Ви знаходитесь: Головна / Новини / Сім’я Заставних проголосувала на виборах

Сім’я Заставних проголосувала на виборах

Поряд із пересічними тернополянами, вранці свій вибір зробили й місцеві політики. Екс-міський голова Роман Заставний на дільницю завітав із дружиною. Каже, сьогоднішній день – чи не найважливіший за історію країни.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, громадсько-політичний діяч:

«Ці вибори, що відбуваються, самі відповідальні вибори за новітню історію української держави. Самі відповідальні в плані якоїсь перспективи нашої держави. Тому що дуже великі очікування на позитивні зміни в людей. І дуже важливо, як відбудуться вибори в стані війни, загарбницької війни, яка по великому рахунку відбувається на території України».

Надзвичайно велика роль виборців, наголошує Роман Заставний, у цьому голосуванні якраз на Тернопільщині. Адже зважаючи на події в східних областях, саме Захід здатний зробити вибори легітимними. То ж політик сподівається, що в нашому регіоні голосування відбудеться без ексцесів.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, громадсько-політичний діяч:

«Я маю таку надію. Хоча вчорашній день певні посили давав для того, що можуть бути спроби якоїсь дестабілізації ситуації. Тому що не всі задоволені їхні кандидати, штаби прогнозованими результатами і вони дещо можуть бути неочікувані для тих людей, які сподівались на багато, і звикли сподіватись на багато кращий результат на території Тернопільщини».

Загалом, на 120-й дільниці, де голосувала сім’я Заставних, явка виборців досить активна.

 ВАЛЕНТИНА ЛЕЩИШИН, голова ДВК № 120 (м.Тернопіль):

«На нашій 120-й дільниці – 1689 виборців. 9 год. ранку десь проголосували виборців приблизно 60. Я би сказала, що досить активно приходять виборці і всі з задоволенням голосують».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top