Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополян запрошують на рекордний шашлик

Тернополян запрошують на рекордний шашлик

Нові рекорди незабаром встановить Тернопіль. Цього разу вони будуть їстівними. Посмакувати найбільшими кулінарними шедеврами можна буде на третій «Галицькій дефіляді» вже на початку червня.

На Трійцю цього року тернополян чекає смачне свято. Місцеві ресторатори уже втретє частуватимуть мешканців та гостей міста своїми кулінарними витворами. Організатори кажуть, із кожним разом вдосконалюють свою майстерність.

МИХАЙЛО ГРОСУЛЯК, ресторатор:

«Дай Бог нам і провести так її, щоби Тернопіль гордився і щоб ми все таки наблизили Тернопіль, як центр гастрономічної галицької кухні і більше подружилися з натуральними органічними продуктами і доказали Україні, і світові, що ми цього заслуговуємо».

На третій «Галицькій дефіляді» обіцяють встановити і три гастрономічні рекорди. Один із них – солодка карта Тернопільщини, яку представлять в останній день заходу. А відкривати дефіляду будуть світовим рекордом – найдовшим шашликом.

ІГОР ПАРІЙ, ресторатор:

«Фактично він був встановлений на Хрещатику в минулому році – 160 м шашлик був найдовший. Через місяць Казань його побила, зробила 180-метровий. І ми зараз хочемо обєднати зусилля технічні і т.п., щоб він був більше 200 м, в нас на Набережній, на нашій перлині, біля ставу, в парку ім. Т. Шевченка».

«Галицька дефіляда» триватиме в парку імені Шевченка з 6 по 8 червня. Крім смаколиків, гостей свята розважатимуть: місцеві артисти та гурт «Лісапетний батальйон», народні майстри, вуличні театри, аніматори і туристичні агентства.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top