Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільських матусь привітали

Тернопільських матусь привітали

Напередодні Дня Матері, яке українці відзначають в другу неділю травня, обласна влада привітала заслужених багатодітних мам Тернопілля. Жінки підтримці чиновників вдячні. Просять, щоб не залишали багатодітні сім’ї поза увагою і надалі. Та найцінніші подарунки, за словами матусь, від рідних діток.

НАТАЛЯ ЗАДОЙОНА, незабаром вдевяте стане мамою:

«Обійми рідних діток, поздоровлення їх, подарунки власними руками є найдорожчі. І вони дарують нам радість кожний день, а іменно в День Матері – це саме найкраще. Тому що деколи навіть навертаються сльози на очах від тих подарунків, коли зранку приходять і кажуть: «Мама, ми тебе вітаєм зі святом!»

Серед звичних побажань, представники влади не забули і про те, що зараз особливо актуальне.

СЕРГІЙ ТАРАШЕВСЬКИЙ, перший заступник голови Тернопільської обласної ради:

«Хочеться побажати їм найактуальнішого на сьогодні – це щоб в кожній українській сім’ї був мир, щоб мир був в цілому в країні, що ті діти, яким ми даємо дорогу, щоб вони були чуйними до наших батьків, до мами, вдячними, і не тоді, коли вони самі пізнають диво материнства, а з перших днів, самих перших початків. Що може бути кращим, коли вдома твої дітки готуються своїми руками підготувати якийсь подарунок своїй мамі?»

Телеканал ІНТБ також вітає своїх мамусь із найріднішим святом теплими, щирими словами:

 

 «Мама! Вітаю Тебе зі святом. Дякую Тобі за те, що Ти є. Дякую за те, що ми є. Я Тебе дуже люблю».

 «Моя мама – це найкраща подруга, моя порадниця, найближча людина, яка завжди поруч. Дуже важко знайти правильні слова, щоби донести все те, що відчуваєш до своєї мами. Мама, я Тебе обожнюю. Ти найкраща в світі!»

 «Мамулічка! Я Тебе дуже люблю. Дякую за життя. Ти найкраща».

 «Рідна моя! Вибач, будь ласка, що з роками проводжу з Тобою не стільки часу, скільки хотілося б. але від того я люблю Тебе не менше, а навіть більше».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top