Ви знаходитесь: Головна / Новини /  Тернопільській «Альфі» подарували польове спорядження
 Тернопільській «Альфі» подарували польове спорядження

 Тернопільській «Альфі» подарували польове спорядження

 

Подарунки для наших спецпризначенців, що їдуть протистояти окупантам на Схід. Не вистачає «Альфі» багатьох речей, тому звертаються по допомогу до меценатів. Що дарували та чого ще бракує – дивіться далі.

Скільки поїхало наших хлопців за останні два місяці, в службі безпеки України не кажуть, бо таємниця. Цей чоловік – на черзі.

співробітник СБУ:

« – Коли буде наказ

–        А на скільки часу їдете і куди саме, ви не знаєте?

–        Це таємниця»

Аби хоч трохи полегшити перебування там, у майже військових умовах, меценати готові допомагати.  Кажуть, цим повинні займатись політики, бізнесмени і влада.

МИХАЙЛО АПОСТОЛ, меценат:

“Сьогодні не вони винні, що держава до того довела, що людина, яка стоїть на передовій в рядах з до зубів озброєним сепаратистом, чи окупантом, немає чим захиститися, немає ні бронежилета, ні інших речей, які сьогодні необхідні в першу чергу”.

ІГОР АПОСТОЛ, керівник благодійного фонду:

«Тут є спальні мішки, спеціальні такі для польових умов, воєнних навіть дій, тут є  газові грілки, щоб в польових умовах готувати собі їжу, є рюкзаки».

Очільник обласної служби безпеки каже – їхні слецпризначенці їдуть зі спорядженням, проте не всього вистачає. Допомоги потребують постійно.

ІВАН ЮЛИК, начальник управління СБУ в області:

«Допомога завжди потрібна, я сподіваюсь, що оцей подарунок, оце спорядження допоможе нашій «Альфі» успішніше виконувати ті завдання, які стоять перед нею».

 

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top