Ви знаходитесь: Головна / Новини / політика / Тернопільські громадські організації та рухи прийняли Декларацію єдності

Тернопільські громадські організації та рухи прийняли Декларацію єдності

Декларацію єдності підтримали півтори десятка представників громадських організацій та рухів Тернопільщини. Усе для того, щоб продемонструвати – місцеві діячі готові об’єднатися задля  майбутнього України. Більше того, усі вони розуміють, що другий тур президентських виборів – це ще один шанс для дестабілізації нашої країни, а тому підтримують єдиного кандидата – Петра Порошенка. Громадські діячі переконані, сьогодні українцям потрібна людина, яка би змогла повести народ, очолити державу і яка вміє домовлятися зі світом.

РОМАН ХРАПЦЬО, голова міської Спілки ветеранів Афганістану:

«Зараз при неприхованій агресії Кремля і зовнішній загрозі ми знаємо, що тільки такий кандидат, як Петро Порошенко може об’єднати Україну і перемогти, зірвати плани Путіна».

ВОЛОДИМИР ДОЛИННИЙ, педагог, громадсько-політичний діяч:

 «Я вірю в те, що педагоги області консолідують всіх виборців у селах, в містах і забезпечать перемогу Петра Олексійовича в першому турі».

ЄВГЕН БЕЗКОРОВАЙНИЙ, голова обласної організації НСПУ:

«Він уособлює в собі досвід і економічний, і господарський, і дипломатичний. І український народ, як і письменники нашого Тернопілля, має зробити вибір однозначний, незважаючи на гурт кандидатів, за Петра Порошенка».

На обговорення Декларації єдності приїхав і довірена особа Петра Порошенка Юрій Луценко. Він заявив, що цього кандидата в Президенти потрібно не ідеалізувати, а реально оцінювати його можливості.

ЮРІЙ ЛУЦЕНКО, довірена особа Петра Порошенка:

«Він мав помилки? Мав. Він є ідеальним? Ні. Але чи готовий він до тієї посади, на яку йде? З моєї точки зору, найбільше з усіх. Чому? Найперше тому, що він будує не повітряні замки, а реальні заводи. А сьогодні Україна заслужила, мені здається, президента, який знає, як будувати реальне виробництво, перш за все». 

Петро Порошенко має усе необхідне для врегулювання ситуації в Україні, адже саме його підтримують виборці, як з Заходу, так і Сходу, зазначив Юрій Луценко.  І додав, Помаранчева революція провалилася тому, що думали ніби половина збудує цілу Україну. Насправді ж це не можливо.

ЮРІЙ ЛУЦЕНКО, довірена особа Петра Порошенка:

«В нього на Сході 20 з лишком відсотків – вдвічі більше, ніж Тігіпка і Допкіна. Це означає, що ми оберемо президента всієї України. Ви розумієте, який це  енергетичний карт-бланш для розмови із Кремлем, з Європою, з своїм народом».

Юрій Луценко теж наголосив на необхідності обрання президента у першому турі виборів. І підкреслив, щоб вони були легітимними, українці мають продемонструвати неабияку явку. Адже мешканці регіонів, де сьогодні напружена ситуація, прийти на волевиявлення швидше за все – не ризикнуть. А тому, усіх галичан 25 травня, після церкви закликав піти на свої виборчі дільниці.

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top