Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Тернопільські маршрутки зупиняться?

Тернопільські маршрутки зупиняться?

Тернопільське управління транспорту пікетували. Проблема кількості пільговиків для безкоштовного проїзду в маршрутках і досі хвилює місто. Тепер ініціативу в свої руки перехопили перевізники.

Під стінами тернопільського управління транспорту, 12 квітня – чоловіки із плакатами в руках. Так перевізники вимагають в місцевих посадовців задовольнити їхні вимоги. Просять обмежити кількість пільгових пасажирів 7 категоріями та підняти вартість проїзду. За це борються вже не один тиждень.

АНДРІЙ НАМАКА, перевізник:

«Проблема залишається, вона не вирішується. Тому ми сьогодні звернули увагу нашого управління транспорту на те, що проблема все таки є. Ситуація полягає в тому, що на превеликий жаль, ми напевно що змушені будем зупинитися. Це такий захід, як можна назвати, попереджувальний. Бо в іншому випадку місто стане і тоді всі відчують, як незручно бути без транспорту».

Позицію начальника управління транспорту пікетуючі вислухали. Посадовець зазначив, про те, що перевізники працюють у збиток, вже чув. Тому обмежитися 7 пільговими категоріями особливо не забороняє.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник
міського управління транспорту:

«Те, що вони говорили, в межах 14 млн. грн. в рік, не враховуючи дітей загальноосвітніх шкіл, які їздять за 50% вартості проїзду. Тому я думаю, що проблема є. Потрібно нині на рівні місцевому і на рівнях місцевих якимось чином це діло збалансовувати, йти на якийсь компроміс, бо іншої ради просто нема. Питання вартості проїзду, щиро скажу вам, в найближчий час розглядати не буду».

Як перевізники, так і міська рада визнали, що питання проїзду в маршрутках треба обговорити з громадянами. Наступну зустріч з цього приводу запланували на вівторок, 13 травня. Перевізники закликають активістів, які мають претензії до влади, висловлювати їх окремо, не заважаючи громадському обговоренню тарифів на проїзд, як це було на попередньому зібранні.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top