Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / У Тернополі відбулися змагання з сучасного танцю

У Тернополі відбулися змагання з сучасного танцю

Всеукраїнські змагання з  сучасного танцю проводять в нашому місті двічі на рік. Взимку та навесні, закінчуючи навчальний рік. Участь у них беруть дітки зі всієї України. Щоправда через нестабільну ситуацію, на турнір приїхали танцюристи  переважно з Західних областей, були і представники Центральних регіонів.

ЮЛІЯ ПІДГАЙНА, організатор Всеукраїнських змагань з сучасного танцю «Open Dance Spring-2014»:

 «Це є сучасні танці. Стилі такі, як хіп-хоп, диско, диско-слоу, джаз-фанк, брейк-денс, електрік-бугі, джаз, модерн, контемп. А також ми проводимо Чемпіонат України по групових танцях, тобто в нас турнір йде два дні».

У перший день змагалися у сольних номерах та дуетах.  У другий – танцювали цілі колективи.  Учасники розповіли, що дає їм участь у турнірах та як вони готуються до виступу.

Опитування:

«Класні костюми, їздити подорожувати, вигравати всякі нагороди».

 «Саме важливе – це морально налаштуватися. Головне виспатися, для початку, перед змаганнями. Сконцентруватися, взяти себе в руки. Морально настроїтися, бо коли нервуєшся це дуже погано для танців».

«Щоб в мене були натягнуті носки і щоб попадала в музику».

До речі, найменшій учасниці змагань було всього три роки. Максимальний вік не встановлювали. Адже у дорослій категорії змагалися ще й  у бейлі-денсі, тобто танцю живота. Яким займаються чимало жінок старшого віку.

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top