Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / У Тернополі з’явиться льодовий палац

У Тернополі з’явиться льодовий палац

Чому зупинили будівництво готелю в парку Національного Відродження та який заклад буде біля торговельного центру на вул. Живова? На ці та інші інвестиційні питання відповіли міські чиновники.

Ще 10 днів тому на майданчику в парку Національного Відродження все свідчило про початок будівництва. Та коли тернополяни підняли бунт щодо забудови, роботи зупинили. У міській раді пояснили, інвестор почав будівництво, не пройшовши всіх умов конкурсу.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«Земельна ділянка ще виділялася до того часу, коли ми створили положення про цей інвестиційний конкурс. Просто-на-просто інвестор потенційний, який хотів працювати, тільки зараз ніби-то почав проводити якісь там роботи. Даний якраз об’єкт не пройшов всіх необхідних процедур, які мали би проходити згідно сучасних наших вимог, які будуть положення».

Натомість конкурс на будівництво біля 2-ї міської лікарні завершився. Там зводитимуть медичний центр, в якому лікуватимуть захворювання хребта. Заклад буде невеликим, всього на десяток робочих місць. Вартість цього об’єкту – 400 тис. грн. За умовами конкурсу, інвестор зобов’язаний замінити 10 вікон в поліклініці, встановити нові сходи, облаштувати пандуси.

Знайшли інвестора і на будівництво на вул. Живова, поблизу торговельного центру. Там зводитимуть льодовий палац. Вартість цього об’єкту – 20 млн. дол. Користь від нього отримає не тільки власник, а й місто.

ЮРІЙ ДЕЙНЕКА, начальник управління стратегічного розвитку міста:

«3% від суми вони переведуть якраз відповідні кошти на соціальні потреби міста. Вони проведуть благоустрій території в парку. Тому що їхнє будівництво буде знаходитися поряд парку «Топільче». Частину приміщень цього корпусу буде віддано в комунальну власність. Тому що сьогодні ми маємо проблему в тому, що з одного боку, міська рада є не дуже великою структурою, але сьогодні дуже багато, наприклад, наших комунальних підприємств навіть не мають приміщень, де знаходитися».

Загалом міська влада визначила більше 40 інвестиційно-привабливих об’єктів у Тернополі. На більшість із них оголосили конкурс. Проте далеко не на всі знайшли потенційних інвесторів.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top