Ви знаходитесь: Головна / Новини / Хлопчик помер, граючись у дворі

Хлопчик помер, граючись у дворі

Пішов гратися у двір та не повернувся. На одному з тернопільських майданчиків помер 5-класник. Що це: черговий інцидент смертності під час фізвиховання чи нещасний випадок, спробували з’ясувати наші кореспонденти.

9 травня, о 20:39 тернопільська швидка отримала виклик. Допомоги потребував хлопчик. На місце виклику одразу виїхала дитяча бригада медиків, пригадує події того вечора заступник директора Центру екстреної допомоги.

ГАННА МОНЧАК, заступник директора Центру екстреної меддопомоги з медичної частини:

«Хлопчик, віком 11 років, лежав на дорозі без ознак життя. Тобто синюшний, зіниці розширені, дихання відсутнє, пульсація на магістральних судинах відсутня. Дитина негайно була взята в салон автомобіля швидкої допомоги, по дорозі проводились реанімаційні міроприємства. І о 20:50 бригада вже була в приймальному відділенні обласної дитячої лікарні».

Попри роботу медиків, кілька хвилин по 9-й вечора в Артема констатували смерть. Що ж відбулося менш, ніж годину тому в дворі будинку, лікарям розповів тато дитини, яка в той час гралася із хлопчиком.

ГАННА МОНЧАК, заступник директора Центру екстреної меддопомоги з медичної частини:

«З бригадою в салон автомобіля сів батько одного з друзів цієї дитини. І він вже розказав в коментарі, що там було: що під час гри у футбол діти гралися, щось там штовхалися, як звичайно діти. І тут раптово дитина падає, з’явилися пінисті виділення з рота, дитина зблідла і посиніла».

Чи мав Артем проблеми зі здоров’ям, лікарі швидкої сказати не можуть. Проте з вересня хлопчик займався у спортшколі з футболу. І скарг на здоров’я від Артема тренер не пригадує.

ВАЛЕРІЙ ДОРОШЕНКО, тренер-викладач Артема:

«Він пройшов медогляд, був цілком здоровий, получив дозвіл займатися футболом. Так як всі 11-річні хлопчики. Хлопчик хороший, дисциплінований. Мав деякі вже успіхи, поступки в футбольному мистецтві. Хотів бути воротарем».

Останній місяць Артем не ходив на тренування. Як повідомив Валерію Олексійовичу тато вихованця, хлопець хворів. І вже сьогодні Артем мав би повернутись на заняття. Але не судилося.

ВАЛЕРІЙ ДОРОШЕНКО, тренер-викладач Артема:

«Що неприємно в цій трагічній історії: що це сталося, можливо, в дворі, коли вони організовують свої такі якісь неорганізовані стихійні якісь ігри. Мені дуже сумно з приводу його трагічної смерті».

Перевірку трагічного випадку зараз проводить міліція.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top