Ви знаходитесь: Головна / Новини / Через антитерористичні операції здати ЗНО можна буде в іншому місті

Через антитерористичні операції здати ЗНО можна буде в іншому місті

Абітурієнти зі Сходу здаватимуть зовнішнє незалежне оцінювання пізніше. Через ситуацію в тамтешніх областях, Кабмін хоче збільшити термін додаткової сесії.

Через військові сутички, що зараз відбуваються на Сході України, не у всіх містах Донеччини та Луганщини можна буде спокійно скласти ЗНО.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора з питань ЗНО Інституту післядипломної педагогічної освіти:

«Де відбувається антитерористична операція і де відбуваються в якійсь мірі такі локальні бойові дії, що унеможливлюють збереження життя і здоров’я самих абітурієнтів, учасників тестування, так і збереження цілісності тестових матеріалів. Таким чином прийнято рішення перенести тестування для цих 2-х областей на більш пізній період, а саме на додаткову сесію».

Додаткова сесія попередньо мала відбутися з 4 по 11 липня. Та через події в країні, її перенесли на 1-15 липня. Саме в цей період, прогнозують в Кабміні, ЗНО здаватимуть мешканці Донецької та Луганської областей. Місце тестування вони оберуть при реєстрації.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора з питань ЗНО Інституту післядипломної педагогічної освіти:

«Хтось, напевно, зможе поїхати в іншу область складати тестування, а хтось буде складати тестування в себе. Але справа в тому, що є проблемні міста і районні центри, де є пункти тестування, а є і в Луганській, і в Донецькій області спокійні міста, де можна буде складати ці тестування. І вони просто виберуть ці території і подолають шлях в 50 км, можливо, 100 км».

А от термін прийому документів у вищі навчальні заклади не зміниться. Їх подаватимуть впродовж липня.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top