Ви знаходитесь: Головна / Новини / Чутки про страйк «Ватри» – неправдиві

Чутки про страйк «Ватри» – неправдиві

Тернополем поширюються чутки. Інформація, що колектив «Ватри» страйкує, з’явилася сьогодні вранці в Інтернеті. Але керівництво підприємства переконує в протилежному. На виробництві побувала наша знімальна група.

У вівторок на одному з тернопільських сайтів з’явилося повідомлення, що працівники корпорації «Ватра» почали страйк. ІНТБ вирішив особисто перевірити, що коїться на підприємстві.

ВІКТОРІЯ КРАВЕЦЬ, кореспондент:

«В складальному цеху «Ватри» щойно завершився обід. На своїх робочих місцях – більше 2-х десятків працівників. Тут вони складають промислові світильники. В іншому місці – прожектори».

Як виявилося, усі працівники «Ватри» цими днями на роботі. А в тих, кого немає, звичайний вихідний. Генеральний директор корпорації пояснює, у зв’язку з останніми подіями в країні, фірмі не вистачає грошей. Тому довелося скоротити кількість робочих днів.

ВАСИЛЬ ЩИРЕНКО, генеральний директор ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра»:

«Ми працюєм сьогодні 7, від сили – 10 днів в місяць максимум. Відповідно, впала і заробітна плата. Ми не маємо якихось запасів таких ні фінансових, ні інших. Сьогодні в нас складає середня зарплата тільки 1700-1800 грн.».

Для прикладу, складальник на «Ватрі» отримує півтори тисячі гривень. Відповідно до зарплати і працюють.

ЛЮБОВ НАЦЮК, складальник корпорації «Ватра»:

«Скільки ми працюєм днів. Якщо ми працюєм більше днів, в нас більша зарплата. Ну до 1500 грн., 1400-1600 грн., як який».

Про зменшення кількості робочих днів працівникам «Ватри» повідомили на зборах. За словами директора, всі поставилися до цього з розумінням. Після таких змін жодного працівника підприємства не звільнили.

ВАСИЛЬ ЩИРЕНКО, генеральний директор ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра»:

«Ні одного чоловіка. І взагалі в цьому році, скажімо, ініціювала адміністрація підприємства скорочення певне, розуміючи, що робиться. Але скорочення відносилось до тих людей, без яких можна було обійтися. Тобто ми заміщували одну посаду, скажімо, там, де 2 посади, робили одну і цій людині добавляли гроші».

Хто розповсюджує неправдиву інформацію про «Ватру», керівник підприємства не знає. Проте обіцяє з’ясувати.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top