Ви знаходитесь: Головна / Новини / 500 тис. грн. потрібно для порятунку «Ниви»

500 тис. грн. потрібно для порятунку «Ниви»

Нема грошей – нема «Ниви». Футбольному клубу потрібно 500 тисяч гривень, аби зіграти в двох наступних вирішальних матчах. З харківським «Геліосом» та кіровоградською «Олександрією». Саме від наступних ігор і залежить майбутнє команди.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива»:

«Якщо команда дві гри пропустить, тоді вона, згідно регламенту, автоматично знімається з чемпіонату і тоді анулюється ліцензія і команда фактично перестає існувати».

Президент «Ниви» каже, фактично залишилось два тижні для порятунку команди. Гроші можуть все змінити, необхідно 300 тисяч гривень, щоб погасити заборгованість по зарплаті, а також приблизно 200 тисяч на переїзд, харчування та елементарні витрати спортсменів. Проте, кошти спонсори, меценати жертвувати клубу не поспішають, усі чекають прийдешніх виборів і що буде після них.

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, президент ФК «Нива»:

«Ще проблема в тому, що дуже багато структур, які б дійсно хотіли допомагати, і кожного разу на словах, що могли би десь допомогти. Вони роблять паузу, ніхто не хоче в даний момент вкладати гроші в футбол, або в якийсь інший соціальний проект. Всі чекають виборів, як стабілізується ситуація в країні».

Важливу роль відіграють і шанувальники  та фанати футболу. Їх просять не ігнорували ігри місцевої команди. На матчі повинні ходити десятки тисяч вболівальників. Відтак коли буде попит, відповідно буде й підтримка та зацікавленість з боку спонсорів.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top