Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / В лікарнях встановили спеціальні стенди

В лікарнях встановили спеціальні стенди

За що платити, а які послуги є безкоштовними у лікарнях Тернополя, відтепер знатимуть мешканці міста. Відповідні таблички із вказаними цінами розмістили у медзакладах. Перелік послуг, їхня вартість і номер кабінету, в якому обслуговує той чи інший спеціаліст, розмістили на стендах у лікарнях міста. Таке нововведення має побороти корупцію та зловживання персоналу в медзакладах. Для окремих категорій населення усі послуги надаватимуть безкоштовно.

ВІКТОР КМІТА, головний лікар Тернопільської міської лікарні №2

«Довідка на зброю, довідка на посвідчення водія, медично-профілактичні огляди, при поступлення на роботу, окрім тих, хто має направлення з центру зайнятості. Ті йдуть безкоштовно. Безкоштовно йдуть бюджетники».

Віктор Кміта каже, у тернопільських лікарнях вартість медичної послуги може бути різною.

ВІКТОР КМІТА, головний лікар Тернопільської міської лікарні №2

 «Тому, що один сидить хірург на прийомі і має категорію другу, а один вищу категорію. Тобто від різниці в заробітній платі ціна буде мінятися. Ці платні послуги, в нас є закріплений спеціальний медичний персонал, який контролює ці речі і в бухгалтерії щомісячно ми здаємо звіти по виконанні платних послуг».

Оплачують послуги тернополяни в бухгалтерії медзакладу. Там їм  видають спеціальний талон. Якщо ж пацієнти не скористались допомогою лікаря, гроші можна повернути.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради

«Сьогодні у всіх лікувальних закладах міста встановлені такі таблички і люди чітко бачать, за що вони мають платити, а які послуги сьогодні лікарні та лікувальні заклади міста надають безкоштовно».

Ігор Турський каже, стенди вирішили встановити, після того, як тернополяни почали скаржитися на відсутність інформації щодо вартості медичних послуг.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top