Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі волонтери збирають гроші для українського війська

В Тернополі волонтери збирають гроші для українського війська

З людей по копійці, українському захиснику на бронежилет. Допомогти хто чим може, нашим хлопцям, котрі воюють на Сході держави із сепаратистами, закликають городян місцеві волонтери. Вони збирають гроші, адже окрім побутових речей, військовим необхідні засоби захисту, а вартують вони чимало. Скільки вже пожертв нарахували і скільки ще потрібно – далі.

МАР’ЯНА ТОМ’ЯК, кореспондент:

«Не тільки прийти почитати, а й підтримати українських хлопців на Сході, можуть усі небайдужі тернополяни. Ми свій внесок також зробили».

Ось цю трилітрову банку можна знайти у місцевій бібліотеці для дорослих номер два, що на вулиці Макаренка. Поставити її із закликом долучитись до доброї справи вирішила Надія Качуровська. Жінка тут працює, її знають, поважають, а головне довіряють.

НАДІЯ КАЧУРОВСЬКА, завідувач читальним залом бібліотеки №2 для дорослих:

«Чому в бібліотеці, тому що бібліотека це є публічне місце, сюди приходять люди. Діти і дорослі. Діти переказують своїм батькам, діти, звичайно, своїх грошей не мають, але переказують своїм батькам, що вони можуть допомогу прийти і принести в цю скриньку. Так, як вони знають, що я бібліотекарка і вони мене люблять і поважають, і я їх всіх люблю і поважаю, гроші дійсно дійдуть до адресата. Вони не будуть на інакше витрачені. І ми так вчора вирішили зі своїм другом, як тільки назбираємо на один бронежилет зразу віддаємо нашому організатору».

А вже організатор волонтерської хвилі спілкується із координаційним центром допомоги військовим у Дніпропетровську. Там йому радять, що саме потрібно для захисників кордонів. Переконана пані Надія, що і ті кошти, які жертвували люди за допомогою короткого номера 565, таки витратять на армію.

НАДІЯ КАЧУРОВСЬКА, завідувач читальним залом бібліотеки №2 для дорослих:

«Ті кошти, які ми посилали  на телефонний номер 565, поки не дійшли до нашої армії. Що хочу сказати, ті кошти можуть дійдуть до адресата, але поки що вони висять на банківських рахунках. Потім будуть конкурси тендерів, закупівля, а люди вже воюють і їм потрібна реальна допомога».

Один бронежилет коштує від двох з половиною тисяч гривень. А кращі та надійніші – удвічі дорожчі.

НАДІЯ КАЧУРОВСЬКА, завідувач читальним залом бібліотеки №2 для дорослих:

«Наші тернопільські хлопці, які недавно приїхали, на канікули з військової частини, яку розбили, розповідають, що вони були зовсім без бронежилетів. Якби були бронежилети, багато з них би залишились живими. Навіть ті невеличкі гроші, до купки, які ми можемо зібрати, допоможуть купити те, що необхідно».

Окрім грошей військовим потрібні засоби особистої гігієни, спідня білизна, міцний одяг та взуття. Також, волонтери закликають оранізаторів «Галицької дефіляди» підтримати їхню ініціативу.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top