Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Україні створили ще одну партію

В Україні створили ще одну партію

Ще одна політична сила готова формувати нову владу в Україні. Для цього спеціально створила партію. Хто увійшов до її складу та які ідеї сповідує нова політична сила, дивіться далі.

Форум розвитку України, який зібрав більше 150-ти активних громадян зі всієї України, відбувся в Києві. Учасники зустрічі зазначили, діюча влада не показує шляхи вирішення конфлікту в державі. Тому українцям потрібні нові політичні обличчя. Так члени засідання створили «Партію розвитку України».

ЮРІЙ МІРОШНИЧЕНКО, учасник Форуму розвитку України:

«Ми пропонуємо альтернативу федералізму через посилення територіальних громад. Що стосується мови – ми за єдину державну українську мову, але з правом офіційного статусу для інших мов за рішенням територіальних громад або регіонів».

На Тернопільщині «Партія розвитку України» саме формується. Днями відбудеться її обласний з’їзд. Далі політична сила збере своїх представників у районах.

КОСТЯНТИН БАРАНОВ, керівник делегації Тернопільщини на Форумі розвитку України:

«На Тернопільщині команда «Партії розвитку України» – це люди, які ніколи не брали участь у політиці, але вони є успішні бізнесмени, успішні управлінці, працівники виконавчих органів влади. Також це представники різних політичних сил, яких дістав просто культ вождя в їхніх партіях, яких дістала корупція і безвладдя в нашій країні. Любий прояв вождізму все рівно відправляє нас в сторону корупції. Тому що одна людина вирішує за всіх. «Партія розвитку України» – це не вождійська партія».

Новостворена партія підтримує децентралізацію влади і передачу її в регіональні осередки. Та першочерговим завданням вважає припинення військового конфлікту в країні шляхом переговорів.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top