Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дитячі садки влітку працюватимуть по черзі

Дитячі садки влітку працюватимуть по черзі

Думаєте, де залишити дитину влітку? Дитячі садки у Тернополі – до Ваших послуг. Працюватимуть вони у наступні три місяці по графіку.

Вже традиційно дитсадки у Тернополі на літній період по черзі закривають. Перерви у роботі дошкільних навчальних закладів роблять на час ремонту. Та коли не працює один садок, дітей переводять в інший, поруч нього.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти:

«Якщо, умовно кажучи, в червні закрився на Східному масиві 26 садок, то дітки мають можливість, є угода так звана підписана, переходити в 20 садочок чи в 2-й».

Переведення дітей в той чи інший заклад із батьками узгоджує завідувач дитсадка. Обговорюють й питання закриття окремих груп.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти:

«Замість 300 дітей, якщо ходить 100, то роблять зведені групи. Тому що і вихователі в літній період йдуть в відпустки, і няні. Але все це узгоджено, все це сплановано, нема ніякого збою. Нема такого, щоб батьки не мали можливість віддати свою дитину, якщо вони мають бажання, в той чи інший садік».

Крім ремонту діючих, до кінця літа в Тернополі відкриють 10 нових груп, повідомила Ольга Похиляк. Хоча попередньо їх мало бути 5, через великий наплив дітей план збільшили вдвічі. Для цього попросили орендарів звільнити окремі приміщення у садках.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top