Ви знаходитесь: Головна / Підсумок дня / Журналістів ІНТБ привітали

Журналістів ІНТБ привітали

А наостанок – про приємне. Сьогодні – професійне свято в українських журналістів. З цієї нагоди герої наших сюжетів, колеги та друзі подарували працівникам ІНТБ багато теплих слів і побажань. Хочемо поділитися ними із вами.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Маю можливість привітати один з наймолодших колективів журналістських на наших теренах, але колектив, який, власне, іде по наростаючій. Я хочу, щоб ви при цьому взлеті, з висоти свого взлету бачили завжди людські проблеми, мали високе кредо журналістики, не перетворювались на якусь там кіллер-журналістику, якусь скандальну журналістику, а були просто журналістами, писали правду, правду і нічого, крім правди. Правдою не можна підняти, правдою не можна опустити, правдою можна показати. Щоб ви власне, були те журналістське дзеркало, яке має показати всю правду нашого життя».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Події, які відбувалися і пд. Час Революції Гідності, і ті зміни, які відбуваються після того, тоже багато чому відбулися завдяки перше – вашій громадянській позиції, по друге, вашому професіоналізму, за що вам велике дякую. Успіху вашим всім проектам, щоб вони були успішні, щоб люди любили вас читати, слухати, дивитися».

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник голови Тернопільської ОДА:

«Бажаю нашим журналістам, щоб вони постійно вдосконалювалися в своїй професійній діяльності, щоб в них були яскраві, гарні матеріали, щоб їх читачі і глядачі від початку до кінця матеріалу, або програми, або проекту, дивилися передачі, отримували необхідну інформацію, власне ту інформацію, яка формує громадянське суспільство, відповідальне відношення до нашої держави, до них проблем».

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, громадсько-політичний діяч:

«Ви відіграєте дуже важливу роль в суспільстві взагалі-то. І найважливіше  ці зміни, які очікує на сьогоднішній день суспільство, Тернопільщина, вся Україна, як би це не виглядало пафосно, навіть залежить в більшій мірі від журналістів, ніж від сьогоднішніх політиків і тих політиків, які прийдуть. Наскільки  ви зможете впливати, а ви маєте всі інструменти для цього, наскільки можете підштовхувати до позитивних змін і здійснювати контроль за розвитком громади, за розвитком громадянського суспільства в державі, якщо ви будете дійсно працювати в цьому напрямку, а ви працюєте, я думаю, що держава буде змінюватися, ми будем отримувати те європейське суспільство, про яке ми всі мріємо і ту державу, яку будували ще наші предки сотні років назад”.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Чим сильніша журналістика, тим сильніша влада. Журналістика покликана робити владу чесною, прозорою і правильною».

СЕРГІЙ КРЕТА, начальник служби зв’язків із громадськістю УМВСУ в області:

«Нам сьогодні тут необхідно виховувати тих людей, які їдуть на заміну нашим хлопцям, які будуть боронити наш край на Сході України. Головне питання – це є патріотизм. Нам, журналістам, необхідно виховувати, необхідно налаштовувати людей тільки на патріотичність, на те, щоб люди були готові за будь-яких обставин боронити наш край».

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області:

«Робота їхня також складна. Приходиться бачити по роду своєї діяльності багато негативу і всяких негараздів. То ж хочу побажати більшості добра, більшості позитиву в їхній роботі, натхнення до роботи і радості в житті».

СЕРГІЙ ДАНІЛІН, начальник відділу інформації управління ДСНС в області:

«Вітаємо наших колег – журналістів телеканалу ІНТБ. Щоб натхнення вас завжди не залишало, щоб було гостре перо і цікаві сюжети».

Телеканал ІНТБ також вітає колег-журналістів з професійним святом. Хай робота буде легкою, люди – відвертими, слово – влучним, а нагорода – цінною.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top