Ви знаходитесь: Головна / Новини / Закриють частину дороги, знесуть незаконні торгові будки та поміняють бюджет міста

Закриють частину дороги, знесуть незаконні торгові будки та поміняють бюджет міста

Нові маршрути, ремонти, ім’я школі та куди тратитимуть гроші – про основні рішення сьогоднішнього виконкому та питання, які винесуть на завтрашню сесію – далі у сюжеті

Сьогодні на виконкомі вирішили – незаконних торгівельних будок – в місті не буде. 12-м таким підприємцям, дали термін на їх знесення

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

“Людям запропоновано протягом 10 днів добровільно їх зняти і  демонтувати, вразі, якщо роботи зроблені не будуть, то все буде проведено в примусовому порядку”.

Одне з найважливіших питань – зміна руху транспорту на вулицях Збаразька-Шептицького. З 16 червня по перше серпня, запланували відремонтувати дорогу. Про те, як тепер їздити – вже за кілька днів попередять всіх тернополян.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

” Суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю на вулиці Шептицького будуть зміщенні на праву частину, ближче до «Збруча», а рух по вул. Шептицького, буде перекритий повністю на період поки не закінчаться ремонтні роботи”

А вже завтра – сесія міськради. Депутати розглянуть 184 питання, більше півтори сотні з яких – земельні. Крім того, на порядку денному обговорення бюджету. Його змінять та додатково виділять мільйон гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

« Додатково виділити 1 млн.грн на спорудження, будівництво і встановлення сучасних дитячих спортивних майданчиків. 220 тисяч виділяється на  відкриття додаткових груп в садочках, 100 на поповнення статутного капіталу комунальних підприємств, сто тисяч на ремонт інфекційного відділення дитячої лікарні.»

Окрім цього планують надати ім’я 9-й школі, подовжити безкоштовну оренду деяким спортивно-юнацьким закладам та поміняти деякі рішення, проти яких ще раніше виступила громада.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top