Ви знаходитесь: Головна / Новини / Зруйнований будинок на Крушельницької примусово демонтують

Зруйнований будинок на Крушельницької примусово демонтують

Після того, як на минулому тижні завалилась стіна аварійного будинку на вулиці Крушельницької, в Тернопільській міській раді створили спеціальну комісію. До десятого червня її члени повинні дослідити стан міських домів і прийняти рішення щодо їх безпечності.

Цей будинок на Крушельницької аварійним не вважається, але має спільну стіну із тим, що завалився. Тут дві квартири, в них живе дві сім’ї. Сьогодні вдосвіта члени комісії міськради прийшли оглянути дім і визначити, чи в безпеці його мешканці і чи не пошкодив будівлі зруйнований, сусідський.

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови:

«Під час візуального обстеження, стіна, яка примикає, в одній квартирі це є спільна стіна, суміжна. А інша – примикає до аварійного будинку. Наявних ознак пошкоджень немає, взагалі даний будинок знаходиться в задовільному стані і загрози тут проживання та перебування людей – не існує».

Щоправда самі мешканці зізнаються, жити поруч із таким аварійним будинком – страшно. І давно хотіли, щоб ситуація змінилась.

ІРИНА, мешканка будинку на Крушельницької:

«Небезпечно. Давно хотіли, були розмови про це, певний період, але дальше розмов не зайшло».

Через сусідський затоплений підвал, у підвалі Ірини стоїть вода. Хоч цей будинок і не обслуговується ЖЕКом, міськрада пообіцяла допомогти.

ІРИНА, мешканка будинку на Крушельницької:

«В тамтого підвалу, бо у нас суцільний і нам протікає. Там дуже затопило, сусідній будинок».

ВЛАДИСЛАВ СТЕМКОВСЬКИЙ, заступник міського голови:

«Так, як дощу вчора не було, але є вірогідність, що наприклад в підвалі сусіднього будинку є вода і вода просочується, хоч підвали не суміжні, не мають з’єднання, але все одно просочування йде від одного до іншого».

До  слова, через дискусії із мешканцями заваленого будинку, його демонтаж не змогли провести наступного ж дня. Проте сьогодні виконавчий комітет, враховуючи пропозиції комісії з надзвичайних ситуацій та техногенної небезпеки, й те, що є реальна загроза життю тернополян і проїжджій частині прийняв рішення, про примусовий демонтаж об’єкта.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top