Ви знаходитесь: Головна / Новини / Лікар-психіатр незаконно збувала наркотики

Лікар-психіатр незаконно збувала наркотики

Незаконно продавали наркотичні препарати тернопільська лікарка та її партнери по бізнесу. Злочинців прокурори вистежували кілька місяців. І от нарешті справа має результат.

Злочинну групу, яка близько року збувала наркотики, викрили тернопільські прокурори. «Спіймали на гарячому» трьох осіб, які купували та в кількадесят разів дорожче збували препарати, що відпускаються тільки за рецептом.

ДЕНИС ДЕМКІВ, прокурор прокуратури м. Тернополя:

«Злочинці купували та перепродували бупренорфін, метадон, димедрол та соннат. Рецепти за певну винагороду виписувала один із лікарів-психіатрів лікувального закладу міста, яка на сьогоднішній день теж затримана. Її ми підозрюємо в організації даної злочинної групи».

Попри те, що злочинців затримали в Тернополі, ліки вони продавали й в інших куточках області. Загалом вилучили близько 2000 рецептів.

ДЕНИС ДЕМКІВ, прокурор прокуратури м. Тернополя:

«Прокуратурою м. Тернополя звернуто клопотання до суду про обрання запобіжного заходу тримання під вартою для усіх членів даної злочинної групи. За ці протиправні дії особам передбачено покарання до 10 років позбавлення волі».

Також прокурори підозрюють ще кількох лікарів у подібному правопорушенні. То ж перевірки медиків тривають і надалі.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top