Ви знаходитесь: Головна / Новини / мистецтво / Майдан на полотні. Українські художники висловили свої почуття за допомогою пензлів

Майдан на полотні. Українські художники висловили свої почуття за допомогою пензлів

Не залишились байдужими до революційних подій в Україні й художники. Свої роботи сьогодні презентували митці з Тернопільщини та інших областей. Близько двадцяти полотен можна побачити в обласному архіві. Кожне – особливе, розповідає Юрій Гумен, бо є вибухом душі творчої людини.

ЮРІЙ ГУМЕН, директор Державного архіву Тернопільської області:

«Ми вирішили отак відійти дещо від таких традицій архіву, а зробити таку невелику художню виставку, де представлені картини тернопільських художників, з міста, з області, відомих і не дуже відомих, які власне написані були перед Майданом або підчас подій, які були в місті Києві».

Художниця Марія Ділай революцію зобразила через портрет польського лідера руху «Солідарність» Збігнєва Буяка. Він, пояснює Марія, є своєрідним втіленням Європи.

МАРІЯ ДІЛАЙ, художниця:

«Тут представлені різні роботи в різних жанрах, в різних стилях. Тобто, і класичні, і абстрактні, але всі ці картини об’єднує один дух – дух революції, хто, як бачив, хто, як відчував».

«Революційні» полотна можна переглянути до четвертого липня. Далі виставка «попрямує» у Бережани.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top