Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Міській раді мають повернути гроші

Міській раді мають повернути гроші

Казначейство зобов’язане перерахувати гроші міської ради на депозитні рахунки. Таке рішення виніс суд. За що фінансовий орган винен самоврядуванню, дивіться далі.

Львівський апеляційний суд зобов’язав Казначейство перерахувати гроші міськради на депозитні рахунки. Феміда визнала, що фінансовий орган діяв незаконно, не відправляючи кошти місцевого бюджету на депозити в державний банк. Тому в березні міська рада звернулася в Окружний суд, який задовольнив позов. Казначейство оскаржувало це рішення в апеляційному суді.

КАТЕРИНА КАЛУШ, начальник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ міськради:

«Протягом цього часу бюджет міста втратив близько 1 млн. 200 тис. грн. Ще в лютому ми могли 19 млн. грн., це були вільні кошти, покласти на депозитний рахунок і, відповідно, отримати вже сьогодні 1 млн. 200 тис. грн., які могли піти на ремонт доріг, на комунальну сферу, на інші сфери життєдіяльності міста, які є найнагальнішими».

Та проблеми з Казначейством у міськради є і досі.

КАТЕРИНА КАЛУШ, начальник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ міськради:

«Близько 10 млн. грн., це є кредиторська заборгованість за минулий рік, це вже і борги за цей рік, зараз як би зависли. Не можемо розрахуватися частково за ті ремонтні роботи, які зараз відбуваються: дороги, між квартальні проїзди, фасади будинків і т.п.».

Зараз посадовці міськради готують наступний позов до Управління Казначейства на відшкодування завданих бюджету Тернополя збитків.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top