Ви знаходитесь: Головна / Новини / Нелегальне паливо продавали на Тернопільщині

Нелегальне паливо продавали на Тернопільщині

Нелегальним паливом заправляли транспорт на Тернопільщині. Оперативні підрозділи викрили підпільний міні-завод, що виготовляв дизельне пальне.

Невеликий завод, який незаконно виготовляв дизпаливо, викрило оперативне управління Міндоходів Тернопільщини. Посадовці підприємства, що працює на ринку паливно-мастильних матеріалів, ввозили в нашу область нелегальне пальне. Виробляли продукт на Сході України. Потужність установки дозволяла виготовляти близько 150 тис. літрів дизпалива в місяць. Відпрацьовані паливно-мастильні матеріали слугували сировиною продукції. Їх купували як в Тернопільській, так і в інших областях. Всього завод працював три місяці.

ІГОР СТОРОЖУК, заступник начальника–начальник слідчого управління фін. розслідувань ГУ Міндоходів в області:

«Виготовлене низькоякісне дизельне пальне перевозилося автомобільним транспортом в місця тимчасового зберігання на нафтобази, які здійснювали свою діяльність без належним чином оформлених дозвільних документів, розташовані на території Тернопільської області та ін. областей».

Нелегальне пальне продавали на 10-15 % дешевше, ніж в мережах АЗС. Збували його підприємствам, які здійснюють перевезення, а також з пересувних бензоколонок.

ІГОР СТОРОЖУК, заступник начальника–начальник слідчого управління фін. розслідувань ГУ Міндоходів в області:

«Відповідно до висновків фахівців, незаконно виготовлене дизельне пальне не відповідає вимогам Держстандарту та становить небезпеку і має шкідливий вплив на організм людини».

Працівники податкової міліції вилучили обладнання для виготовлення фальсифікату, більше 80 тис. літрів готового дизпалива і понад 16 тис. літрів – сировини. Загальна вартість вилученого – майже 3,5 млн. грн. Триває досудове розслідування. Порушникам загрожує штраф від 17 до 170 тис. грн. або ж позбавлення волі на 5-10 років з конфіскацією виготовленого товару.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top