Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Пайовики Щепановського просили вирішити конфлікт із «Тернопільобленерго»

Пайовики Щепановського просили вирішити конфлікт із «Тернопільобленерго»

Стоквартирний житловий будинок, що на вулиці Довженка 8а, готовий до експлуатації. Залишилось тільки добудувати зовнішню мережу електропостачання. Та ціна, стверджують пайовики, є надто високою.

ОЛЬГА МАЗУРКЕВИЧ, власниця квартири на вул. Довженка 8а

«Сюди прийшла, просто-на-просто, щоби відстояти свої права на рахунок електроенергії. І просто хочемо, аби нам щось здешевили, а наша влада не хоче».

Пайовики кажуть, звернулись до «Тернопільобленерго» з проханням здешевити будівництво мережі. Там, натомість, відмовили. Люди вважають, підприємство навмисно перешкоджає у підключенні будинку до електропостачання.

ГАЛИНА ТЕЛИЧКО, голова СК «Олімпія Б»

«Наша мережа нам тепер буде коштувати понад мільйон. Я не можу зібрати коштів на цю мережу так, як в мене є незахищені версти населення – пенсіонери, це одинокі матері, чорнобильці, діти інваліди. І я вже не знаю просто, як збирати з людей гроші. Не знаю, як мені вийти з цієї ситуації. «Тернопільобленерго» не йде на уступки».

Вирішити конфлікт просили Тернопільську облдержадміністрацію. Пікетувальники підготували звернення й вимагали розглянути його в найближчий термін.

ВАСИЛЬ ЯСІНОВСЬКИЙ, директор департаменту розвитку інфраструктури ОДА

«Ви зараз, я бачу, підготували звернення. На підставі цього звернення ми звернемося в Міністерство. Викладемо ці факти, ті, що ви навели ці факти, і ми будемо розбиратися з даного питання. Ми постараємося якомога швидше, щоб не затягувати даного процесу, щоб, так би мовити, людям піти назустріч».

Пайовики попереджують – якщо питання здешевлення будівництва мережі не вирішать, будуть самостійно звертатись до Міністерства енергетики.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top