Ви знаходитесь: Головна / Новини / політика / Партія розвитку України заявила, що готова приєднатися до процесу врегулювання ситуації на Сході

Партія розвитку України заявила, що готова приєднатися до процесу врегулювання ситуації на Сході

Партія розвитку України заявила, що готова приєднатися до процесу врегулювання ситуації на Сході. Та досягнення миру, – на думку лідерів політсили, має відбутися лише шляхом переговорів. Про це йшлося на відкритті з’їзду Партії в Києві, у якому взяли участь майже тисячу представників з усієї держави. Політики визначилися з напрямками роботи і затвердили статут.

ЮРІЙ МІРОШНИЧЕНКО, голова Національного комітету Партії розвитку України

“Перше. Україна має бути єдиною країною. Крим це частина України. Друге. Корупцію треба подолати. На всіх рівнях, в кожному кабінеті. Третє. Вільна ринкова економіка»

Для ефективної робити в кожній області створюють місцеві осередки.

КОСТЯНТИН БАРАНОВ, керівник делегації Тернопільської області

“В Тернополі  – це представники різних політичних сил, яких достав вождізм в своїх партіях, яких дістала корупція, так і представники просто громадського суспільства, це люди, які раніше не були ніколи в партіях, але вони  є успішні керівники, успішні управлінці, яким не байдужа доля нашої держави, які хочуть, щось зробити для України”.

Для ефективної роботи політики Тернопільщини об’єднуються в депутатські групи. А при осередках незабаром створять громадські приймальні.

ВІКТОР САДОВСЬКИЙ, представник Партії розвитку України (м. Збараж)

“Тут люди, які в житті багато досягли, бували на різних посадах, люди з досвідом, тут еліта нації, що стосується професіоналізму людей. Тому можна ставити на те, що ця політична сила зможе щось досягти і Україна стане європейською державою. “

СЕРГІЙ  ЛАРІН, Голова політвиконкому Партії розвитку України

“База наша вся Украина, ми не рассматреваем отдельной регион, как базовой для нашей партии и Юго-Восток, и Центр, и Запад. Нам кажется ми предложили те ценности, которие могут объединить Украину».

У разі досягнення миру, партія заявила, що готова йти на дострокові парламентські вибори, вибори до Верховної та місцевих рад.

 

 

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top