Ви знаходитесь: Головна / Новини / Пора готуватися до парламентських виборів

Пора готуватися до парламентських виборів

Щойно завершилися одні, а вже час готуватися до других виборів. Політичні партії почали обговорювати голосування до Верховної Ради.

Політичне життя України не стоїть на місці. Нещодавно обрали нового Президента. Тепер час змінювати і народних депутатів. «Батьківщина» заявляє, до голосування у Верховну Раду готова. А вибори варто провести якнайшвидше.

ІВАН КИРИЛЕНКО, заступник голови партії ВО «Батьківщина»:

«Тотальне очищення повинно бути наступним кроком – це дострокові парламентські вибори. Після Революції Гідності, після пролитої крові нічого, на жаль, не помінялося. Людей це не просто бентежить, людей це обурює. Тому негайно – дострокові парламентські вибори! Негайно – очищення головного органу, політичного органу України».

Зробити правильний вибір наступних нардепів громадянам мають допомогти мас-медіа. Іван Кириленко закликав засоби масової інформації посприяти політикам у донесенні правдивої інформації до народу.

ІВАН КИРИЛЕНКО, заступник голови партії ВО «Батьківщина»:

«Допомагайте нам, допомагайте проводити чесні, прозорі вибори, де вільне волевиявлення. Дуже хочеться, щоб не було маніпулятивності під час виборчої кампанії. На превеликий жаль, це є».

У «Батьківщині» вважають, що здатні представити гідних кандидатів на наступних парламентських виборах. Оскільки партія вже тривалий період працює в українському політикумі. І більшість часу пробула в опозиції.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top