Ви знаходитесь: Головна / Новини / Під вигуки “Герої не вмирають!” в останню путь провели солдата з Тернопільщини

Під вигуки “Герої не вмирають!” в останню путь провели солдата з Тернопільщини

Сьогодні Тернопільщина провела в останню путь 23-річного солдата Віктора Семчука. Нагадаємо, хлопець загинув під час обстрілу під Ямполем, на Донеччині.

Сьогодні рідні та друзі Віктора Семчука не припиняють плакати. А ще кілька місяців тому вони просто відправили сина, брата і хорошого товариша на військову службу.

ІВАН ШКОРОПАД, родич загиблого:

«Ми знали, що він пішов служити, служити він пішов в м. Яворів, Львівської обл. Але останнім часом, буквально може тиждень-два ми дізналися, що його з Яворова забрали служити в Словянськ. А він туди, оказується, попав в березні місяці».

Останнім часом рідні спілкувалися з Віктором тільки через Інтернет. Переписувався його троюрідний брат, син пана Івана. За два дні до того, як в мережі з’явилася звістка про загибель солдата, на зв’язок він не виходив. Згодом брат розшукав військового, який під час розстрілу був разом з Віктором. Чоловікові прострелили ноги. Він єдиний, хто вижив у тому злощасному нападі минулого четверга.

ІВАН ШКОРОПАД, родич загиблого:

«Син спілкувався з чоловіком, яких там було 8 чоловік. Вони їхали на БТРі, попали вони в засаду і їх обстріляли. Обстріляли їх з кулемета, каже, що там вижити неможливо було нікому, тільки то що він лишився живий».

Тіло снайпера-розвідника Віктора Семчука доставили військовим літаком у Тернопіль, 22 червня. Наступного дня, в рідному селі Залав’є, на Теребовлянщині, відбувся похорон хлопця. У Тернополі 23 червня оголосили Днем жалоби за загиблим земляком.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top