Ви знаходитесь: Головна / Новини / Свободівці готові допомогти Президентові завершити АТО

Свободівці готові допомогти Президентові завершити АТО

Нардепи від Тернопільщини підтримують розпуск Верховної Ради. Вони вважають, що той Парламент, який працює сьогодні – злочинний. Тому варто якнайшвидше обрати нових народних депутатів.

Нардеп від Тернопільщини Олексій Кайда закликає до розпуску діючої Верховної Ради. А наступний її склад вибрати за відкритими партійними списками. Нагадаємо, сам Олексій Кайда народним депутатом став завдяки мажоритарній системі виборів і представляє у Раді тернопільський край. Законопроект щодо голосування за відкритими списками вже подали на розгляд Парламенту.

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, народний депутат України:

«Ми будем наполягати на тому, щоб Верховна Рада ухвалила цей Закон. Бо знову ж таки, якщо говорити про мажоритарні округи, є в нас проблеми величезні – це Крим, якщо робити за мажоритарною системою, розуміємо, що цілий Крим випадає з цього контексту. Ну і поки що ситуація на Донбасі».

Антитерористичні операції на Сході України, на думку Кайди, варто якнайшвидше завершити. При чому зробити це вдало.

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, народний депутат України:

«Ми готові помогти. Все, що від нас залежить так само і на законодавчому рівні, і наші активісти готові, знову ж таки, надати допомогу цьому Президентові для того, щоби якнайшвидше зупинити ці військові дії».

А от невисокий результат на президентських виборах свого кандидата свободівець назвав нічим іншим, як вдалою кампанією обраного Президента.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top