Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Собак стерилізуватимуть, коли визначать відповідальне підприємство

Собак стерилізуватимуть, коли визначать відповідальне підприємство

Бродячих собак у Тернополі тимчасово не стерилізують. Через те, що немає кому. Проте владнати проблему сподіваються вже незабаром.

Попередньої організації, яка стерилізувала бродячих собак у Тернополі, вже немає. Відповідно, займатися тваринами сьогодні нікому. Проте міська влада знайшла підприємству заміну.

ОКСАНА ЛОБУРАК, заступник начальника відділу благоустрою та екології управління ЖКГ міста:

«Виконавчий комітет прийняв рішення передати ці повноваження іншому комунальному підприємству «Тернопільміськшляхрембуд». На даний час укладено з ними угоди на виконання робіт з врегулювання чисельності бродячих тварин та утримання Центру стерилізації, який є в нас в Дичкові».

Центр стерилізації в Дичкові, розповідає Оксана Лобурак, готовий до роботи. Залишилося тільки визначити, яке підприємство за нього відповідатиме.

ОКСАНА ЛОБУРАК, заступник начальника відділу благоустрою та екології управління ЖКГ міста:

«Він зданий в експлуатацію, Центр стерилізації тобто, відбулися всі роботи, які там необхідні були. На даний час також проходить процедура передачі його на баланс. Ми вже чекаємо, коли відбудеться тендер, буде переможець і тоді вже визначиться питання, кому його передавати на баланс, щоб уже повноправно здійснювалися роботи відповідні».

Попри те, що бродячих собак наразі не виловлюють, дані про місця їх скупчення комунальники збирають. Приймають всі дзвінки та звернення тернополян, які повідомляють, де є вуличні тварини.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

1 коментар

  1. А коли їх нарешті виловлювати будуть??? Уся Канада ними кишить. По вулиці ходити з дитиною страшно. І то усі собаки як на підбір – величезні…

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top