Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільським військовослужбовцям дадуть земельні ділянки

Тернопільським військовослужбовцям дадуть земельні ділянки

Землі – військовим. Ті, хто сьогодні на Сході, захищає український кордон та мирне населення від терористів, мають право отримати земельні ділянки. Таку ініціативу нещодавно підтримали у Держземагенстві. Як впроваджуватимуть соціальну програму – далі.

Спеціально створена робоча група, за участю фахівців Держземагенства України співпрацює з територіальними органами земельних ресурсів та місцевою владою для того, щоб забезпечити реалізацію конституційних прав військовослужбовців на безоплатне отримання земельних ділянок. Тернопільщина одна з перших прийнялась виконувати рішення колегії.

 ВІКТОР МАРТИНЮК, в. о. начальника ГУ Держземагентсва в Тернопільській області:

«В цьому форматі, я вам скажу, що Тернопільська область, справилася. Ми вже підготували близько 486 га таких земельних ділянок. Ці землі будуть надалі для ведення особистого селянського господарства, для садівництва, для будівництва будинків житлових. Тобто, для усіх потреб сімей військовослужбовців і учасників бойових дій».

Відповідні міністерства та відомства повинні подати списки військовослужбовців, котрі бажають отримати у власність земельні ділянки. Також, до їх числа включать мешканців окупованого Криму, котрі зважаючи на напружену ситуацію на півострові, переїхали жити на Тернопільщину.

ВІКТОР МАРТИНЮК, в. о. начальника ГУ Держземагентсва в Тернопільській області:

«Я просив до того числа включити і тих осіб. Які сьогодні практично втекли з окупованого Криму і проживають на території області в нас. Вони живуть в людей на квартирах, вони живуть в дачних будинках. Вони теж потребують допомоги. Це питання взято до уваги. І щодо цих категорій людей, буде розроблений окремий спосіб, щоб їм також, таким чином надали земельні ділянки. Щоб вони могли їх обробляти, виробляти якусь продукцію або будуватися».

Щодо військових, то земельні ділянки зможуть отримати лише захисники з Тернопільської області.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top