Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільщина перейматиме бельгійський досвід

Тернопільщина перейматиме бельгійський досвід

Вшанувати пам’ять загиблих на Тернопільщині бійців бельгійського легіону під час Першої світової війни приїхали делегати королівства. У рамках візиту вони зустрілися  з представниками обласної влади та склали плани подальшої співпраці.

ІВ КУВАЛ’Є, Генерал–Військовий аташе по Україні:

 «Це, звичайно, на сторінках історії. Але так як всі ці події, в яких брав участь Бельгійський легіон на території Тернопільської області – це дуже чудова можливість відновити стосунки між регіоном і Бельгією».

Тернопільська сторона у свою чергу наголосила: у подібній співпраці зацікавлена. А голова облдержадміністрації навіть окреслив можливі напрямки майбутніх спільних проектів.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської облдержадміністрації:

 «Ми готові й надалі працювати і розширювати нашу співпрацю в культурній площині, в гуманітарній площині, в реалізації спільних заходів, програм обміну. Інша будь-яка підтримка, яка лежить в площині поза економікою, співпраця на рівні місцевого самоврядування. Співпраця на рівні органів влади. Передача досвіду і власне робота в культурній площині, в гуманітарній так само нами підтримується і буде реалізовуватись».

Представники Бельгії в рамках дводенного візиту також відвідали пам’ятник легіону та виставку, присвячену бійцям Королівства.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top