Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі облаштують сучасні спортивні майданчики

У Тернополі облаштують сучасні спортивні майданчики

Тернополяни займатимуться спортом на нових майданчиках. Поки що таких мають намір встановити два: на вулицях 15 Квітня, 35 та Вербицького, 6. Проекти цих площадок вже готові і проходять експертизу. Майданчики будуть універсальними – там займатимуться різними видами спорту. У міській раді запевняють: аналогічних площадок у Тернополі поки немає.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це ті території, які знаходяться між багатоповерховими будинками, де велика кількість населення проживає і де є попередньо підготовлені асфальтовані площадки, на яких це можна робити. Оскільки покриття потребує рівної поверхні. Тому ми плануємо, що буде встановлено два нових, сучасних майданчиків зі всім необхідним обладнанням».

ГАННА МУЦА, заступник начальника управління ЖКГ міськради:

«Можна буде грати і в футбол, і в волейбол, і баскетбол, і навіть – теніс. Планується огорожа сучасна, плюс стійки баскетбольні, універсальні, плюс закладні для сітки для волейболу і тенісу, і ворота. Як виробник говорить, гумове покриття є довготривалим, практично, вічним, на ньому можна буде заливати в подальшому і катки».

Облаштувати нові майданчики чиновники мають намір до Дня міста. Орієнтована вартість однієї такої спортплощадки – 400-500 тисяч гривень. В подальшому планують, що подібні майданчики будуть  в кожному мікрорайоні міста.

 

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top