Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / У Тернополі створили обласний штаб нацоборони

У Тернополі створили обласний штаб нацоборони

Щоб наше військо могло належно боротися із зовнішнім агресором, потрібні неабиякі кошти. Щоб скоординувати діяльність усіх, хто готовий хоч якось допомогти, політики та активісти громадських організацій у Тернополі створили обласний штаб національної оборони.Новостворена організація займатиметься збором коштів та визначатиме, що потрібно закупити насамперед, кажуть її представники.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, член Тернопільського обласного штабу національної оборони:

«Координаційний штаб буде говорити: так, ми вже закупили тих 60 бронежилетів, зараз потребуємо кевларових касок. До нас звертаються особисто люди, навіть солдати, які служать по заправках рахунків. Вони  потребують, безумовно, і рацій, і інших речей. Але, наприклад, виступав командир батальйону, і каже, що централізовано будуть рації закуплені, відповідно, не є потреба цього. Тому ми будемо повідомляти інформацію, яка надходить офіційно від оцих керівників батальйонів».

На Театральному майдані у Тернополі вже розклали намет, у якому розмістили скриньку для збору коштів.  Запевняють – всі гроші будуть належним чином задокументовані. Збиратимуть також і продукти харчування.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, член Тернопільського обласного штабу національної оборони:

«Ми розуміємо, що ворог, який є зараз на Сході, якщо ми не допоможемо нашим людям, скажемо, в захисті, він прийде до нас сюди».

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top