Ви знаходитесь: Головна / Новини / У тернопільських теплоходів – новий конкурент?
У тернопільських теплоходів – новий конкурент?

У тернопільських теплоходів – новий конкурент?

На Тернопільському ставі – нова розвага. Прокататися водоймою незабаром можна буде на понтОні. Вікторія Кравець з’ясувала, що це за судно і звідки воно взялося у нашому місті.

Два катери, яхта, а тепер ще й понтон – Тернопільський став поповнився новими розвагами. Тернополянин Володимир Григорків довгий час жив закордоном. Там і побачив, як люди відпочивають на таких суднах. То ж вирішив облаштувати таке дозвілля і в Тернополі. Із другом взялися складати катамаран.

ВОЛОДИМИР ГРИГОРКІВ, власник понтона:

«Ті секції балонів розділені на 6 секцій. Реально він дуже безпечний. Це найперше, що ми думали – за безпеку, щоб зробити. Основна частина придбана закордоном – це самі балони і платформа, на якій він збудований, мотор тоже привезений з-закордону. І фактично цю всю обшивку всередині ми закінчували тут вже на місці».

Тернополянам нове судно на озері подобається. Зізнаються, що не проти покататися на ньому.

КАРІНА та ВІКА:

«– Можливо і потрібен. Мені би сподобалось. – Мені також сподобався».

ОЛЕНА:

«Я думаю, що, звичайно, що потрібно. Це хороша ідея і, мабуть, відпочивальникам буде дуже цікаво і весело».

Не проти нового сусіда і капітан яхти, що вже багато років возить тернополян ставом.

СТАНІСЛАВ СТАДНИК – капітан вітрильника

«Позитивно. Тільки я б хотів, щоб зростали не тільки судна, а й причали у нас на озері. У нас біда з причалами. Захисту нема – це техніка безпеки на воді, а це саме головне для відпочинку, для розвитку туризму, і взагалі надає краси місту. Гарні, красиві причали, де люди могли би посидіти на лавочках, під ліхтариками, так, як це робиться в цивілізованих країнах».

Щоб остаточно пустити понтон Тернопільським ставом, Володимиру залишилося зібрати документи і отримати необхідні дозволи. Причал для катамарана вже облаштували біля так званої «Графської арки» на Набережній. Нічого руйнувати для цього не довелося, заспокоює чоловік.

ВОЛОДИМИР ГРИГОРКІВ, власник понтона:

«Ми звернулися листом з братом в управління парків. Вони назначили, коли там буде комісія нам приблизно. І на сьогоднішній день вони сказали, що готові оглянути. Якщо їм сподобається, дадуть затвердження, тоді ми повний пакет документів почнем збирати і з Рибнадзору, і з Держгірпромнагляду, все, що потрібно для того, щоб запустити його так, як він має бути.

Стандартна місткість понтона – 10 осіб. Максимальна – 15. Аби підкреслити урочистість прогулянки ним, судно розфарбували в біло-червоні тони. Планують додати ще й стилізовані орнаменти. А от скільки коштуватиме прогулянка катамараном, пан Володимир поки не зізнається. Каже, підраховують вартість, щоб вона не була збитковою ні для людей, ні для інших суден на ставі.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top