Ви знаходитесь: Головна / Новини / Через мобільний телефон – не здав ЗНО
Через мобільний телефон – не здав ЗНО

Через мобільний телефон – не здав ЗНО

У зовнішнє незалежне оцінювання «посвятили» вже всіх цьогорічних абітурієнтів. Якщо позавчора іноземну здавали тільки ті, хто її обрав, то сьогодні з української мови і літератури тестувалися обов’язково. Як здавали основний предмет у Тернополі, розкажуть наші кореспонденти.

Сьогодні вони здають ЗНО, бо повинні. Тестування з рідної мови не вибирали, але при вступі у виші – це обов’язковий предмет. Тому з усіх сил старалися написати тести якнайкраще.

НІНА, абітурієнтка:

«Завдання були не дуже важкі. Але найважче дався твір. Там довелось дуже багато писати. Трохи думати важко. А так, то в більшості, нормально».

ДМИТРО, абітурієнт:

«Не дуже складні. Складніше було твір написати. На тему «Особистості людини».

СОЛОМІЯ, абітурієнтка:

«Я готувалась до ЗНО цілий рік, цілий 11 клас. Мені було ЗНО здати не дуже важко, тому що я підготувалася. Твір трошки був тяжкий, але я написала».

Поки абітурієнти думали над творами, під вікнами стояли їхні батьки. Зізнаються, що хвилювалися також, але у силах своїх дітей впевнені.

СЕРГІЙ КРУЦЬ, тато абітурієнтки (с. Ангелівка, Тернопільський р-н):

«Звичайно, що хвилюєшся за дитину. Тут 50 на 50. Тут не вгадаєш. Тут можна і вгадати і нічого не знати, і нічого не знати, а вгадати

ТЕТЯНА КРАВЕЦЬ, мама абітурієнтки (с. Олишківці, Збаразький р-н):

«Звичайно, переживала… не передавалися моїй дочці».

ЄВГЕН ЗДЕБСЬКИЙ, тато абітурієнта (с. Нараїв, Бережанський р-н):

«Як і кожна людина хвилюється, коли її дитина проходить певне випробування, я теж хвилювався. Вважаю, що він повинен був написати добре. Він ще правда, зараз проходить тестування, але я в нього вірю і я рахую, що він здобуде високі бали».

Всього у 27-й школі на ЗНО з української було зареєстровано 270 вчорашніх школярів. Але тридцять один абітурієнт так і не розпочав тестування. Ще одному – не вдалося його закінчити через мобільний телефон.

ВОЛОДИМИР УРУСЬКИЙ, уповноважена особа Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти:

«29 не зявилося. Двоє було недопущено через те, що прийшли на пункт тестування без документів, які підтверджують їхню особу. Тобто паспорт, або свідоцтво про народження. Загалом, можна сказати, що тестування відбулося. Був один випадок, коли під час технологічної перерви виявлено мобільний телефон у одного з абітурієнтів і відповідно до положення про тестування, правил проведення тестування, ця особа була позбавлена права проходити тестування».

А поки що учасники ЗНО чекають результатів тестування і сподіваються на хороші бали.

НІНА, абітурієнтка:

«Думаю, що десь 130, десь так от, 130-140».

СОЛОМІЯ, абітурієнтка:

«Ой, головне – не менше 140 балів».

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top