Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Чеські тролейбуси можуть подарувати Тернополю до Дня міста

Чеські тролейбуси можуть подарувати Тернополю до Дня міста

У Тернополі можуть з’явитися нові «рогаті». Кілька тролейбусів чеського виробництва міська влада планує придбати до кінця літа.

Тернопіль незабаром може отримати ще кілька чеських тролейбусів. Практика купівлі користованих «рогатих» для міста не нова. У 2012 році місцева влада придбала 5 тролейбусів з Чехії, у наступному – ще стільки ж, три з яких зареєстрували 2013-им, а два – 2014-им роками. Сьогодні профільні структури вже готуються проводити тендер на наступну закупівлю.

ОЛЕГ ВІТРУК, заступник начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради:

«В зв’язку зі змінами законодавства, зараз підприємством «Тернопільелектротранс» проводиться підготовка до проведення тендеру. Власне укладений договір з Міністерством економіки на право оголошення тендеру. Після чого буде оголошено тендер, потім розкриття тендерних пропозицій, визначення переможця, і після цього укладення договору, проплата і поставка цих тролейбусів в місто».

Міська рада виділила на купівлю тролейбусів мільйон 379 тисяч гривень. Та сказати, у скільки точно обійдуться «рогаті», складно через коливання курсу валют.

ОЛЕГ ВІТРУК, заступник начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради:

«Враховуючи попередні роки, враховуючи інфляцію, то тролейбус Шкода 15ТР гармошка може коштувати разом з доставкою, з транспортуванням, з сплатою необхідних платежів – в районі 350-370 тис. грн. Зразу бачимо, що в порівнянні з 2 млн.  є великою різницею».

Менший тролейбус, порівнює Олег Вітрук, коштує близько 280 тисяч гривень. Але такі Тернопіль наразі не купує. Попередньо міська влада планує придбати тролейбуси до Дня міста.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top