Ви знаходитесь: Головна / Новини / Чи можна тернополянам розважатись, вирішить влада області

Чи можна тернополянам розважатись, вирішить влада області

Не час святкувати! Філармонію, драматичний театр та інші комунальні заклади Тернопільщини закликають тимчасово переглянути свій репертуар. Голова обласної ради Василь Хомінець вважає: варто обмежитись лише патріотичними заходами.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Є звернення моє як голови обласної ради про обмеження проведення в області святково-розважальних заходів. Бо, наприклад, концерт. Є концерт-реквієм, концерт патріотичний, а є концерт розважальний. І тут різниця. Я би хотів, аби в нас була врешті-решт якась українсько-державницька позиція».

Під сумнів також ставлять проведення щорічних культурно-мистецьких заходів таких, як Лемківська ватра та фестиваль у Чагарях.

ГРИГОРІЙ ШЕРГЕЙ, директор департаменту культури, релігій та національностей ОДА:

«Йде підготовка до проведення фестивалю у Чагарях. З одного боку, це – фестиваль сільської молоді, але навряд чи він обмежиться лише сценою, а не буде десь там застосовано, м’яко кажучи, гастрономічні елементи, які взагалі не пасують в даний час».

Депутати закликають також приватні структури та громаду області обмежити гучні святкування та не використовувати піротехніку. У важкий для країни час, пояснюють, треба витрачати менше часу на розваги, більше – на підняття бойового духу.

МИХАЙЛО ТИМОШИК, голова постійної комісії обласної ради з питань духовності:

«Відрегулювати частково репертуар або самі виступи, це – перше. Друге – те, що після 10 години на вечірній час, звернемося, я думаю, до міської ради і до закладів громадського харчування і до правоохоронних органів щодо забезпечення того, щоб люди мали спокій і мають розуміти, яка ситуація в країні».

Василь Хомінець дав доручення керівникам комунальних установ облради переглянути свій репертуар. Які заходи доцільно проводити, а які – ні, остаточно вирішать на наступній сесії третього липня.

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top