Ви знаходитесь: Головна / Новини / Чоловіків забрали у військо за кілька годин

Чоловіків забрали у військо за кілька годин

Матері та дружини мобілізованих б’ють на сполох. Сьогодні під стіни обласного військкомату прийшли рідні тих, кого вчора забрали захищати Батьківщину. Що не подобається матерям, дізнаєтеся із сюжету.

Матері та дружини мобілізованих вчора юнаків зі Збаражчини прийшли під стіни військкомату висловити свої претензії. За зачиненими дверима поговорили із заступником обласного комісара, оскільки його шеф, як повідомили, – у відрядженні:

«Чого це отак несподівано забирають дітей? Я знаю, що в Хмільнику моя знайома сказала, сина її попередили ввечері: «Володя, бери з собою те, що треба. Бо вас після комісії можуть забрати». Нашим нічого не сказали».

За словами жінок, їхніх рідних покликали на медогляд у поліклініку. А вже через кілька годин забрали у військову частину в Броди.

НАДІЯ ТУРУК, дружина мобілізованого (Збаразький р-н):

«Повідомили, щоб зявитися на медогляд в лікарню. Зранку вони пішли пройшли медогляд, потім їх тримали в воєнкоматі до 16 год., нічого не говорили, потім сказали в 16 год., що вони мають зявитися в 19 год. і їх відправляють в військову частину на Броди. Тобто дали на збори тільки пару год.».

Крім того, що не дали часу зібратися, хлопцям ще й не сказали, які речі брати із собою.

НАДІЯ ХОМИШАК, мама мобілізованого (м. Збараж):

«Вони сказали, що там: кусок сала, мильне-брильне і т.п. А так, щоб конкретно щось тойво. Труси, носки, мильне-брильне, отак сказали».

Не звернули увагу, кажуть матері, й на здоров’я хлопців. На відмітки про недавні хвороби навіть не поглянули.

ЛЮБОВ КОВАЛЬ, мама мобілізованого (Збаразький р-н):

«В лютому йому дробили камінці. Навіть ніхто не подивився на його карточку. Він має опікунство. Ну як? Має маленьку дитину. Жінка ніде не працює. Далі як ми маєм вижити?»

У військкоматі жінкам пояснили, що довідки про стан здоров’я, сімейні обставини та все інше, що не дозволяє бути мобілізованим, юнаки мають надавати самостійно. Про це, а також, які речі мати напоготові, чоловікам повинна сказати місцева влада:

«Кожна сільська рада розвертає попередній пункт збору військовозобов’язаних. У них є ці документи!»

Жінок запевнили, щойно вони передадуть документи у Бродівську військову частину, якщо ті відповідають законодавству, чоловіки повернуться додому.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top