Ви знаходитесь: Головна / Новини / 45 тернопільських міліціонерів поїхали в зону проведення антитерористичної операції
45 тернопільських міліціонерів поїхали в зону проведення антитерористичної операції

45 тернопільських міліціонерів поїхали в зону проведення антитерористичної операції

Сорок п’ять тернопільських міліціонерів поїхали в зону проведення антитерористичної операції. Там вони замінять на бойовому посту своїх колег, які тривалий час несли службу на Сході України.

Перед від’їздом для працівників міліції провели спеціальний інструктаж. Присутнім наголосили на необхідності дотримуватися заходів особистої безпеки, дисципліни та законності.

Зведений загін тернопільських правоохоронців, який виїхав у зону АТО, максимально забезпечили всім необхідним. Міліціонерам придбали нову форму, взуття, спецзасоби, озброєння, забезпечили продуктами харчування, а також  речами першої необхідності, які знадобляться їм у польових умовах.

ОЛЕГ ЛЯХОВИЧ, заступник начальника УМВС України в Тернопільській області:

«Для фінансування наших бійців, приклалися і спонсори і меценати, і органи виконавчої влади, прості громадяни. Є у нас благодійний рахунок, на який кожен бажаючий може десь також прийняти участь у фінансуванні забезпечення наших бійців спецзасобами. Враховуючи патріотичний настрій наших громадян, нам вдалось забезпечити тих, які сьогодні від’їжають і тих, які на сьогоднішній день проходять службу в східних областях, забезпечити усім необхідним для того, щоб добросовісно виконувати свій громадський обов’язок і службовий, по охороні незалежності нашої держави».

Матеріально підтримати бійців, які несуть службу на сході України, вирішили і їхні колеги. Вони зібрали для них кошти. Члени обласної ветеранської організації передали п’ять тисяч гривень на потреби  співробітників міліції, які  відряджені в зону АТО.

 ГРИГОРІЙ ГОЛОВАТИЙ, голова ради обласної ветеранської організації асоціації ветеранів УМВСУ:

«Ветеранська організація вирішила, на своєму засіданні, поки що ми зібрали 5 тис., віддаємо хлопцям на дорогу. І дальше ми плануємо, десь через 2 тижні, завести машину і їхати, завести продукти і допомогти хлопцям прямо там на місці дислокації».

Андрій Дудар очолює зведений загін тернопільських правоохоронців. Він один із перших зголосився поїхати на Схід.

 АНДРІЙ ДУДАР, командир зведеного загону патрульної служби міліції в Тернопільській області:

«Зараз дізнався, що йде набір, підійшов до керівництва, сказав, що я маю бажання очолити зведений загін, який їде міняти патрульну службу Тернополя. Який зараз несе службу в Харківській області. Керівництво моє бажання задовольнило і зараз я тут з хлопцями».

Ті ж, хто проводжав правоохоронців, побажали їм здоров’я, чесно і гідно виконати свій обов’язок та успішно вернутися додому.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top