Ви знаходитесь: Головна / Новини / Батальйону «Тернопіль» подарували хоругву

Батальйону «Тернопіль» подарували хоругву

Поряд із фізичним захистом військових також оберігатимуть духовно. Хоругву, спеціально створену для батальйону «Тернопіль», сьогодні відвезуть на Схід.

Створити захисне знамено для військових на Сході вирішили кілька днів тому. Й відразу розпочали роботу. Хоругву вишивали спеціально для батальйону «Тернопіль» символічними синьо-жовтими ниткАми.

АНДРІЙ СТРОЄВУС, голова Тернопільської райдержадміністрації 

«Попри ті всі матеріальні, як то кажуть, нестатки, ми почасти забуваємо, що ми є духовними істотами. І виникла така ідея створити власне перше таке бойове знамено. Зацитую владику Василія, він каже – то, видно, Бог хоче, щоб та хоругва була поміччю для тих хлопців».

Хоругва, кажуть в Архикатедральному соборі, –це своєрідний духовний бронежилет для військових. Заступницею знамена є Зарваницька Божа Матір. Вона, розповідають отці, оберігатиме наших місцевих героїв. Головне – вірити та молитися. На добру путь отці УГКЦ посвятили хоругву. Сьогодні її відвезуть на Схід.

ОРЕСТ ПАВЛІСЬКИЙ, голова молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської Єпархії УГКЦ

«Воїни служать у війську, стоять на перших рядах боротьби. Ми з Вами виконуємо свою мирну працю, яка також вимагає великої відповідальності. Тому нехай через цю хоругву благословення на наших військових сходить постійно, а їхня молитва нехай буде вислухана через наступництво і посередництво Матері Божої».

МИКОЛА КВИЧ, головний військовий капелан Кримського Екзархату

«Як у Старому Завіті, як той хрест був піднятий у пустелі, і кожен, хто споглядав на нього, був спасенний. Віримо так само, що вона буде тою живою присутністю Пресвятої Богородиці і покровом для кожного із них».

Додамо, разом із хоругвою батальйону «Тернопіль» передадуть також засоби захисту, зв’язку, спецзасоби та продукти. У неділю для військових на Сході заразом планують відправити Службу Божу .

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top