Ви знаходитесь: Головна / Новини / Бронежилетами і касками тернопільський батальйон не забезпечений

Бронежилетами і касками тернопільський батальйон не забезпечений

Додамо, що бронежилети і каски в тернопільському батальйоні мають не всі бійці. Обласна влада вирішила виділити бюджетні гроші на забезпечення наших військових. А міська – перерахувала близько 200-от тисяч гривень із зарплат своїх працівників.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«На жаль, існує проблема з забезпеченням батальйону «Тернопіль» усім необхідним. Сьогодні мав зустріч з командиром батальйону, в п’ятницю ми зустрічалися з бійцями батальйону. Проблема одна і та ж сама – це бронежилети, це каски. Сьогодні, користуючись нагодою, хочу з вашою допомогою звернутися до тернополян, які можуть допомогти придбати їх. У батальйоні служить 116 тернополян. По їхніх словах, всі вони потребують і касок, і бронежилетів».

ВАСИЛЬ ЛАБАЙ, офіцер Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (телефоном) :

«Батальйон територіальної оборони Тернопільської обл. відправляється на Схід. Батьки і рідні хлопців, які служать в батальйоні, можуть не переживати. Оскільки на даний момент батальйон не відбуває в зону АТО. Сесією обласної ради було прийнято рішення про виділення коштів на матеріальне забезпечення батальйону, в т.ч. на бронежилети і каски. З цим питанням, наскільки забезпечений батальйон, треба звертатися до обласної адміністрації або обласної ради. Більше, як на половину, на даний момент військовослужбовці забезпечені бронежилетами та касками».

Отримати відповідь щодо забезпечення батальйону в обласної влади не вдалося. Оскільки її представники сьогодні були на похороні депутата облради.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top