Ви знаходитесь: Головна / Новини / Держпосадовці привласнили більше 4 млн. грн.

Держпосадовці привласнили більше 4 млн. грн.

УБОЗівці викрили посадовців одного з лісових господарств Тернопільщини. Через незаконні оборудки чиновники привласнили кілька мільйонів гривень.

Посадовці лісового господарства збагатилися на вигаданій ними фірмі. Фіктивне підприємство створили, щоб відмивати бюджетні гроші. У документах ж вказали, що підприємство виконує лісозаготівельні, лісогосподарські та лісокультурні роботи. Серед співзасновників були самі посадовці державного господарства та їхні родичі. Держпідприємство заключало договори з фіктивним за виконання робіт, які насправді «здійснювалися» тільки на папері.

ОЛЕГ ПАЛЬЧИК, начальник відділу боротьби з корупцією УБОЗ України в області:

«Усвідомлюючи те, що дані роботи тією фірмою не будуть виконуватись, оскільки в даного підприємства відсутня як матеріальна база, так і відсутні трудові ресурси на виконання тих видів робіт, вони все ж таки укладали договір і відповідно, акти виконаних робіт, які нібито виконало дане підприємство. В результаті підписання фіктивних актів виконаних робіт, з державного підприємства в період з 2011 по 2014 рр. було перераховано суму понад 4,5 млн. грн.».

Шістьох чиновників-злочинців викрили працівники УБОЗу. Під час обшуку в порушників вилучили бухгалтерські документи, акти виконаних робіт та інші документи. Прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо посадовців. Їм загрожує ув’язнення терміном від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися тою чи іншою діяльністю до 3-х років і з конфіскацією майна. Трьом задіяним у справі суд призначив тримання під вартою. Проводиться ряд оперативно-розшукових заходів.

ОЛЕГ ПАЛЬЧИК, начальник відділу боротьби з корупцією УБОЗ України в області:

«Встановлюються всі особи, причетні до цієї схеми розкрадання державних коштів».

(за матеріалами ВЗГ УМВСУ в області)

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top