Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / «Дитячі» гроші обіцяють виплатити до кінця місяця

«Дитячі» гроші обіцяють виплатити до кінця місяця

Соціальні виплати за липень у Тернополі поки що отримали не всі,  хто повинен. На кількаденну затримку щомісячної допомоги при народженні дитини скаржаться тернопільські батьки.

«Ну, зазвичай це в межах 10-11, 9… в таких межах ми їх отримували. По сьогоднішній день ще не отримали. Звичайно, негативно впливає, тому що на ті кошти, все ж таки, розраховуємо. Дитині щось придбати, і харчування, і памперси. Негативно впливає на сім’ю».

«Та як коли. Коли дають 7, коли давали і 15. Заважає… І роботу зараз тяжко знайти, і який стан в країні… Трошки своє дає».

В міському управлінні соціальної політики розповідають: всі допомоги сплачують за рахунок коштів з державного бюджету. Фінанси наразі є, однак скористатися ними усіма поки що не можуть.Пояснюють:гроші затримує казначейство.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, в.о. начальника управління соціальної політики міськради:

«Кошти з державного бюджету виділені. І всі документи 9 липня були надіслані до управління державного казначейства. Однак на сьогодні казначейством проведені кошти на виплату лише тільки у розмірі 5 мільйонів гривень. 9 мільйонів гривень поки що казначейство ще не спрямувало на виплату соціальних допомог».

Крім матусь, поки що не дочекалися грошей також інваліди дитинства. Всі інші категорії, переконує Володимир Сулима, призначені їм соціальні допомоги вже отримали.

ВОЛОДИМИР СУЛИМА, в.о. начальника управління соціальної політики міськради:

«Ми сподіваємося, що ці виплати будуть проведені. Оскільки ми  розмовляли з керівництвом управління державного казначейства. І нас запевнили, що обов’язково до кінця місяця всі мешканці міста, які мали отримати соціальні виплати за липень місяць, їх отримають».

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

11 коментарів

 1. Наталья

  В Киеве то же не выплатили “детские”. Сказали, что денег хватило только на почту и “Ощадбанк”:(

 2. Зоряна

  В Кременецькому районі грошей вистачило тільки на Ощадбанк, а інші чекають. Я получаю в Приват банку, то вже 21 число дитячих ще не нарахували. Трошки тяжко,але будемо чекати.

 3. Переселенцы, переселенцы , везде и всюду, в садиках без очереди, в школах, в поликлиниках, детские им в не очереди, а как же наши дети? Не дети, что ли? Им не надо, кто бы нам помог!

 4. Василина

  За скільки часу виплачують одноразову допомогу?

 5. наталья

  виплати на дитей в январе будут давать без задержак?

 6. Марина

  А цього місяця коли дитячі прийдуть???

 7. Іванна

  Підкажіть коли будуть гроші в січні.Зазвичай отримували 10, а сьогодні вже 18 а грошей досі немає!

 8. марина

  кто знает когда будут деньги?

 9. Когда будут деньги за апрель2016 у меня уже нету продуктов

 10. а у нашій Кіровоградській обл. сказали чекати дитячих аж 2.5місяця…а як далі жити?

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top