Ви знаходитесь: Головна / Новини / Діти на вулиці Гнатюка граються щебенем поміж траншей і бетонних плит

Діти на вулиці Гнатюка граються щебенем поміж траншей і бетонних плит

Зараз малеча грається поміж бетонних блоків та щебеню, які розташовані поміж траншеями на ділянці, де колись був дитячий майданчик, що на вулиці Гнатюка. Підростаюче покоління зараз шукає забавляння з тим, що є на цій території.

СОФІЯ

«Діти не мають шансу гратися на цьому майданчику. Колись тут навіть була сцена і сквери. А зараз, нажаль, ми не можемо тут гратися, бо одні люди хочуть тут будувати будинки ».

АНТОН

«І навіть мої батьки, мої батьки, мої бабусі, мої дідусі жили на вулиці Ясна і тут майже виросли, можна сказати. Завжди вони тут каталися і шкода, що зараз цей майданчик забудовують. Тому ми і наші батьки стараємося боронити цей майданчик, щоб він дальше був майданчиком».

Старші підтримують малечу і мають претензії до власника ділянки. Кажуть, він спершу мав порадитись з громадою стосовно забудови.

ЮРІЙ

«Я не знаю, як тут можна будувати не питаючи громади, людей, сусідів. Як тут можна починати будівництво? Маючи дозволи, то майте дозволи, але вас ще мають цікавити думки сусідів».

ЮРІЙ

 «То що ми бачимо – діти, як то кажуть на розвалинах цих граються, це вже про щось говорить».

Після обговорень громади стосовно подальших дій з ділянкою, представник стурбованих мешканців розповів, чого саме хочуть невдоволені люди.

ЄВГЕН

«Громада хоче зробити зараз дитячий майданчик. Щоб діти мали де бігати, щоб не травмувалися. Це хочемо зробити сьогодні, завтра, післязавтра. Ближчим часом».

Власника ділянки, навіть звинуватили у незаконному заволодінні територією.

ЯРОСЛАВ

«Стався факт кражі дитячої площадки. І це незаперечна правда. Всі це розуміють. І хто користується краденим – це є злодій. І правда в тому, що ми не заспокоїмося поки ми цю площадку не відстоїмо».

В свою чергу власник ділянки, з яким нам вдалося поспілкуватися телефоном запевнив, що його дії цілком законні, він має відповідні документи.

ПАВЛО ІЛЬЧУК, власник ділянки

 «В нас повністю є всі документи. Немає жодних обтяжень, застережень, будь-яких заборон. Пройшли всі перевірки, пройшли суди».

Як розвиватимуться події навколо земельної ділянки на вулиці Гнатюка дізнаємось згодом. Телеканал ІНТБ стежитиме за перебігом подій навколо колишнього дитячого майданчика.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top