Ви знаходитесь: Головна / Новини / Замість придністровців з командами українських діаспор гратимуть тернополяни

Замість придністровців з командами українських діаспор гратимуть тернополяни

Урочисте відкриття Чемпіонату світу з футболу серед команд українських діаспор розпочалось із хвилини мовчання за загиблими на Сході бійцями. У першому матчі змагань канадійці зустрілись з поляками. Гравці команд кажуть, у Тернополі – не вперше.

РУСЛАН ПІСОЦЬКИЙ, гравець команди української діаспори (Польща)

«Ми вже приїжджаємо сюди вдруге. Місто Тернопіль дуже гарне місто. Завжди гостинно нас приймає. Ну і мусимо якось також асоціюватися з українцями, які тут живуть. Зрештою, ми ж ті самі українці».

РОМАН ШПОРТУН, гравець команди української діаспори (Канада)

«Ми вже другий раз до вас приїжджаємо в файне місто Тернопіль. Дуже у вас сподобалося. Вирішили підтримати цей раз. В дуже скрутний момент, бо зараз в країні таке робиться».

Для міста велика честь втретє поспіль приймати Чемпіонат з футбол серед команд українських діаспор, каже очільник міста Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Приємно, що це відбувається в Тернополі. І що люди приїхали в такий не простий час, не побоялись приїхати. Вони це висловлюють і ми це вважаємо як підтримка, як солідарність до свого українського народу з тими подіями, які зараз відбуваються в боротьбі за утримання нашої державності і незалежності. Сьогодні навколо м’яча об’єднались українці з різних куточків світу».

Українських білорусів, румунів, канадійців, поляків та іспанців забезпечили харчування, житлом та всім необхідним для перебування у нашому місці на час проведення Чемпіонату. Проте це ще не все. Через те, що команда Придністров’я, яка мала б також приймати участь у змаганнях не приїхала, організаторам довелось шукати шосту команду.

ІГОР БОКІЙ, співголова оргкомітету Чемпіонату світу з футболу серед діаспорних українських команд

«Тернополяни і тут нам прийшли на допомогу. Тому, що педагогічний університет завдяки зусиллям свого ректора, завдяки зусиллям керівництва футбольного клубу «Тернопіль» надали нам можливість включити в список учасників змагань молодих хлопців, котрі стоять практично на порозі до команди Першої ліги ФК «Тернопіль». І під час цих змагань для них буде чудова нагода показати свої бійцівські і футбольні якості».

Тернополяни виступають у Чемпіонаті так би мовити поза конкурсом. На нагороди змагань вони не претендують, зазначили організатори.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top