Ви знаходитесь: Головна / Новини / Зґвалтування неповнолітньої міліціонерами має іншу версію

Зґвалтування неповнолітньої міліціонерами має іншу версію

Стала жертвою маніяків-міліціонерів чи зводить наклепи на правоохоронців? Прокуратура розслідує зґвалтування 15-річної мешканки одного із сіл Тернопільщини. У той же час міліція сумнівається, що насильство взагалі було. Різні версії подій тієї ночі почуєте у наступному сюжеті.

На те, що її 15-річну доньку зґвалтували троє міліціонерів, правоохоронцям поскаржилася мама потерпілої. За версією дівчини, вона поверталася вночі із сільського клубу. А троє працівників районної міліції силоміць затягнули її в службове авто, вивезли неподалік лісосмуги і зґвалтували.

ЛЕСЯ ГУРЕЦЬКА, прес-секретар прокурора Тернопільської області:

«За словами матері, це сталося в ніч з 28 на 29 червня 2014 р.».

Та версія представників міліції не збігається з маминою. Правоохоронці сумніваються, що зґвалтування було. Адже згідно з показами свідків, всю ніч дівчина провела в компанії односельців. За словами тих же очевидців, «жертва» з товаришами перебувала в автомобілі, який зупинили патрульні. Правоохоронці вимагали у водія гроші, аби приховати, що він був п’яний. Шофер заплатив 2 з половиною тисячі гривень. А неповнолітня заявила про її зґвалтування міліціонерами, можливо, задля помсти. Так чи інакше обидві версії подій тієї ночі розслідують, запевняють у прокуратурі.

ЛЕСЯ ГУРЕЦЬКА, прес-секретар прокурора Тернопільської області:

«За цим фактом прокуратура 29 червня внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На даний час проведено першочергові слідчі дії. Опитуються можливі свідки цієї події і розглядаються різні версії того, що сталося».

Результати розслідування стануть відомі лише після першочергових слідчих дій та експертиз.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top