Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / З 21 липня вулицею Карпенка – не проїхати

З 21 липня вулицею Карпенка – не проїхати

У Тернополі тривають ремонти. Вслід за Збаразькою капітально відремонтують вулицю Карпенка. Відповідно, дорогу там перекриють вже з понеділка. Впоратися мають намір приблизно через місяць, принаймні, тоді обіцяють проїзд цією ділянкою відновити.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області:

«З метою запобігання аварійних ситуацій, спричинених незадовільним дорожнім покриттям, тернопільською міською радою прийнято рішення від 16 липня про закриття вулиці Карпенка, з 21 липня по 21 серпня для виконання ремонтних робіт».

За словами Василя Барановського, об’їжджатимуть вулицю Карпенка в період ремонту вулицями Миру або Об’їзною. Втім, остаточна схема руху транспорту буде відома згодом.

До слова, по-іншому тепер рухається громадський транспорт в напрямку з Центру на «Сонячний». Зміни, повідомляють в міській раді, внесли на прохання тернополян, аби скоротити час об’їзду Збаразької. Через проспект Степана Бандери їздити більше не доведеться. Від вулиці Богдана Хмельницького маршрутки прямують вулицею Галицькою, територією автостоянки та автотранспортного підприємства, далі – Енергетичною до проспекту Злуки. І після цього продовжують рух відповідно до маршруту.

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top