Ви знаходитесь: Головна / Новини /  Мама чотирьох дітей, втікала від смерті, бо насмілилась вигнати терористів

 Мама чотирьох дітей, втікала від смерті, бо насмілилась вигнати терористів

 Вона сильна, хоч і жінка, хоч і мама чотирьох дітей, хоч і пережила загрозу смерті. Лише за власну думку – мусила втікати. Продовження історії краматорської сім’ї, далі від наших кореспондентів

Це відео з’явилось кілька місяців тому і одразу облетіло всю мережу. Це чи не найперший чіткий доказ – Схід проти втручання так званих ополченців.

За те, що не хоче, аби на її дітей направляли автомати, героїня відео мусила втікати, бо вже попереджали – готуйте катафалк. Пані Софія – відважна жінка з Краматорська, успішна, розумна, мама чотирьох дітей.

Нині вона живе в нас. Сьогодні ми їдемо у гості до гостей. На порозі нас зустрічають наймолодші. Проте цікавимо їх не так ми, а як наша техніка.

 

Малюків звати Ліза і Данило, вони нам екскурсію новим домом розпочинають. Проте лише зайшовши в хату, зустрічаємо ще одного хлопчика, він не з цієї сім’ї, проте зі схожою історією.

Нашу увагу знову забирають наймолодші. Одразу ж хваляться своїми скарбами.

Сім’я тимчасово живе в Острові, дітлахи кажуть, за два місяці вже і друзів познаходили, і розваги мають.

ЛІЗА і ДАНИЛО :

« Я там подружилась. Ще подружки є. Телевізор маєш і картинку гарну»

Поки діти пішли бавитись, далі вже мама нам показує новий дім.

 ВІДЕО ДЕ СОФІЯ ПОКАЗУЄ БУДИНОК

Виходимо розмовляти на ганок, навмисне, аби діти не чули. Жінка пригадує, ледве встигли втекти фактично від смерті.

п. СОФІЯ :

“Потім вже як тут були, нам сусіди дзвонили,казали, як тільки ми повернули за ріг дому – то через головний двір під’їхали ці терористи, пішли вибивати двері, сусіди кажуть, дякуйте буквально 15 секунд різниці “.

Діти нашої розмови не повинні чути, бо досі відходять від домашнього жаху. Такі жваві зараз, ховались в куточок, як мишенята і навіть по сьогодні чекають бандитів серед ночі.

п. СОФІЯ :

«Коли чуєш, за дверима йде ця перевірка, ти ні світло не можеш ввімкнути, ну зовсім нічим не користуватися, ні до вікон не підходиш, а це ж дитина, йому ж хочеться спитатись, а ти долонею рот закриваєш, кажеш тихо бо бандити, вони зараз це повторюють, бо жити хочеться»

Вину за війну є на кого покласти. Сьогодні, каже пані Софія, плачуть за своїми чоловіками ті, хто ставили галочки за краще життя окремо від України. Найбільша біда – платять за це невинні.

п. СОФІЯ :

« Зараз плачуть, а чого ви плачете? Ну чесно це війна олігархів, і тих, ну не знаю, розплата за не розум, але страшно, що платять не тільки вони, а платять же всі»

Чесно кажучи, для мене це було чи не найважче інтерв’ю за час моєї роботи. Прощаємось з малечею та мамою зі словами, що колись вони нас запросять до себе в гості, туди, де рідний дім і свій дах над головою. Сумно, бо єдине, що зараз залишається сильній, проте зламаній жінці – лише на це надіятись.

Автор: intb

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top